Tričko King pánské

Pánské tričko s potiskem King je vyrobeno z toho nejlepšího materiálu, spolehnout se můžeš na 100% bavlnu a vysokou gramáž, která zajišťuje dlouhodobou životnost a maximální pratelnost. Potisk je kvalitní, žádná Asie, celá výroba včetně tisku probíhá v České republice.

Ze všech potisků King jsme vybrali ten nejoblíbenější královský motiv. Nosit ho můžou ale jen sebevědomí chlapy. A nejlépe uděláš, pokud si triko vezmeš a po boku půjdeš se svojí královnou v Queen tričku. Nápisem a touhle korunkou žádný ledy romanticky neprolomíš. To ale ani nemusíš. Jsi totiž král a máš smysl pro humor.

Nejprodávanější pánské tričko s potiskem King

Tohle tričko není na doma! Díky střihu na tělo a příjemné bavlně jej můžete nosit klidně do královské společnosti a dát o sobě kdykoli vědět.

 

Pánské tričko silnější střihu Heavy

Speciálně česaná 100% bavna

Velmi příjemné na nošení

Gramáž 190 g/m2

Střih je úzký, padne na tělo

Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL

Barva bílá (lze změnit)

Kvalitní potisk perfektně splývá s tričkem

 

Anebo si chceš vytvořit vlastní tričko King?

Máš už dost tradičních potisků a chceš dát průchod vlastní kreativitě a nápadům? Pak využij online tvořič a vytvoř si vlastní pánské tričko s potiskem King. S editorem máš obrovskou svobodu, nejen, že můžeš měnit barvu trička a nápisů, umožňuje také vkládat obrázky, fotky, další nápisy a symboly.

Jasně, že můžeš potisk King smazat a vložit si tam vlastní!