Odpovědi

Vaše nejčastější otázky

Skutečně je newsletter zdarma a jak často mi ho budete posílat?

Nás newsletter je zcela zdarma a zasílání probíhá v cca 1x měsíčních intervalech. Snažíme se vyhýbat spammovacímu období (Vánoce, Valentýn, apod.) a rozhodně Ti nebudeme zasílat žádné jiné nabídky pro nákup.

Proč mi nefunguje flashový tvořič?

Jednou z nejčastějších příčin je, že nemáte povolený flashový přehrávač ve svém internetovém přehrávači. Změňte si nastavení svého prohlížeče. Druhou možností je pak zastaralá verze flashového přehrávače. Tu aktuální si můžete zdarma stáhnout např. zde.

Bude na mém vytvořeném tričku nějaké logo společnosti?

Každý navržený a objednaný produkt (tričko, mikina, puzzle, plyšák,…) obsahuje pouze tvůj návrh bez jakýchkoli dalších prvků. Některé oděvy obsahují textilní etiketu, kde je malé logo dodavatele – jedná se však o cedulku např. zezadu na krku.

Poskytujete  při nákupu nějaké množstevní slevy?

Množstevní slevy můžete uplatnit u všech produktů, tedy nejenom triček, ale také u placek, hrníčků, plyšáků a dalších předmětů k potisku. Slevy poskytujeme při nákupu:

  • nad 2000,-Kč = 5%
  • nad 6000,-Kč = 7,5%
  • nad 10000,-Kč = 10%

Slevy se započítávají automaticky, takže aktuální cenu vidíte vždy ve svém košíku.

Mohu potisknutá trička normálně prát, nepoškodím tak potisk?

Díky moderní technologii potisku jsou trička s potiskem vysoce odolná proti znehodnocení. Přestože se jedná o nejkvalitnější úroveň potisků v ČR, je potřeba zachovávat určité standardy při praní a žehlení triček. Pečlivě hlídejte symboly na etiketě a nikdy neperte na vyšší teplotu, naopak doporučujeme nastavit ještě nižší. Žehlení triček provádějte s ochranným rámem, rovněž doporučujeme žehlit trička naruby.

Kolik stojí poštovné?

Příplatek za doručení závisí na ceně objednaného zboží.

Do České republiky je to:

  • do 350 Kč: 49 Kč
  • do 700 Kč: 69 Kč
  • nad 700 Kč: 79 Kč

Mimo Českou republiku:

  • do 350 Kč: 89 Kč
  • do 700 Kč: 185 Kč
  • nad 700 Kč: 235 Kč

Proč mi nejde zvětšit obrázek do požadované velikosti?

Kvalita tisku je předdefinovaná určitou kvalitou nahraného obrázku. Velikost obrázku a jeho možné zvětšení v online flashovém editoru je limitována jeho vlastním rozlišením. Chcete-li umístit na tričko větší obrázek, je potřeba jej nahrát ve větším rozlišení (velikosti).

Bude vytištěný obrázek na tričku odpovídat kvalitě nahraného obrázku, který vidím ve flashovém editoru?

Pro kvalitní tisk doporučujeme grafické podklady s rozlišením minimální 150 DPI (cca 60 bodů na centimetr). Tisk obrázku na trčika samozřejmě odpovídá náhledu v editoru.

Jak mám odstranit barevné pozadí z mého obrázku, který chci nahrát do tvořiče?

Odstraňění barevného pozadí není nic složitého. Je potřeba pracovat s některým z grafických programů, např. Adobe Photoshop. Využijte nástroj magické hůlky, označte pozadí a vymažte jej. Obrázek pak uložte ve formátu png-24, jež podporuje průhledné pozadí.