Dámské tričko s jednorožcem

Jednorožci možná nejsou skuteční, ale rozhodně jsou trendy! Chceš získat víc followers na Instagram? Zkus přidat fotku s jednorožcem! Unicorní trend je v Čechách a tihle neskutečně roztomilá zvířátka prostě letí. Kup si dámské tričko s jednorožcem a buď taky in!

Trend jednorožců unicornů

Je to jen kůň s rohem, anebo ne? Jednorožci jsou mýtické bytosti, které symbolizují nevinnost a tajemství. Možná si vzpomenete na Disney film Poslední jednorožec plný fantazie a melancholie. Jenže jednorožci jsou i hraví a hlavně unikátní! Proto se výraz unicorn používá v byznysu pro úspěšné start-upy.

Od roku 2017, kdy Starbucks představil své unicorn frappuccino, se s nimi roztrhl pytel. Koktejly, cupcaky, dorty, ponožky, deky, plakáty. Jednorožci kam se podíváš.

tričko s potiskem jednorožce

Toto dámské tričko s jednorožcem a vesmírným motivem a nápisem Dreamer koupíš za 389 korun v e-shopu.

Proč mít dámské tričko s jednorožcem?

A proč bys měla mít originální tričko s jednorožcem právě ty? Jsi v období, kdy ráda nosíš pestré barvy. Ostatně i podle módních kritiků jsou nyní v kurzu výrazné odstíny, jako je růžová, blankytně modrá, mandarinková či citrónově žlutá.

Nebo chceš být jedinečná a hravá, ale přitom ti v šatníku chybí barevná trička s potiskem. Řešením může být právě tričko s jednorožcem. Je jich nepřeberné množství v různých odstínech a můžeš si tedy mezi nimi vybrat to své. Pokud se necítíš na to nosit křiklavé barvy, sežeň si alespoň bílé tričko s potiskem.

Originální trička pro každou situaci

Máš ráda aktivní životní styl? Tančíš, posiluješ, chodíš na jógu? Proč si na své aktivity nepořídit stylové tričko. Ať už patříš k mileniálům, nebo ke generaci x, která se chce sladit se svými dětmi, jednorožci jsou zde pro každého. Evokují naději a pozitivní myšlenky. Pohled na tvoje tričko s nápisem lidi rozesměje. Zpestříš den sobě i jiným.

Vtipná trička s jednorožcem na party

Nicki Minaj přenesla svět jednorožců do pop-kultury, když se v klipu Make Love tulila k nafukovacímu koníkovi. Z jednorožců se stala party zvířata. Pokud chceš uspořádat rozlučku, narozeninovou oslavu, nebo prostě pořádnou akci s přáteli, můžeš ji zpestřit nejen různými doplňky od ubrousků až po duhový dort, ale i stylovým oblečením. Najdi si vtipné tričko, který vystihne danou chvíli.

Trička jednoročců koupíš už za 399 korun v e-shopu.