Plechový hrnek s vlastním potiskem

plechový hrnek s vlastním potiskem

Kdysi jsme měli problém sehnat v obchodech hezký dárek. Dnes máme opačný problém. Neumíme si v záplavě skvělého zboží vybrat to pravé. Do popředí se tak dostávají originální dárky, kdy zapojíme kreativitu a předáme něco jedinečného. Jako plechový hrnek s vlastním potiskem. Není to jen obyčejný fotohrnek, je to plecháček, který vydrží navždy! Je lehký a téměř nerozbitný. Navíc ve variantě s nerezovým lemem anebo se smaltovým lemem.

Plecháček se smaltovým lemem

Plechový hrnek se smaltovým lemem nabízíme aktuálně v barvě bíle a lem v barvě černé anebo modré. Výběr je na vás! Přejděte do editoru a navrhněte si vlastní potisk na plecháček se smaltovým lemem.

Plechový hrnek s nerezovým lemem

Plecháček s nerezovým lemem nabízíme pouze v barvě bílé a lem nerezové.

plecháček s nerezovým lemem

Chcete si vyrobit vlastní plecháček s nerezovým lemem? Přejděte do editoru plecháčku a vložte si obrázek nebo text podle vašeho přání.

Originální plecháček

Už několik dní procházíte nejrůznější obchody a vybíráte vhodný dárek. Rozklikli už jste desítky e-shopů a nikde nemůžete najít to pravé.

Proč?

Jednoduchá odpověď.

Protože všichni všechno mají. Je to krásné a velmi příjemné. Znamená to, že v domácnostech máme vše ke spokojenému životu. O to těžší je vybrat hezký, praktický a milý dárek. Není to o vysoké investici, ale o dobrém nápadu.

Až budete přemýšlet nad vhodným dárkem, vzpomeňte si na jedno staré moudro, které obživlo na filmovém plátně ve velmi populární komedii: „Největší radost udělá dárek, který člověk vyrobí sám pro druhého, z lásky.“

Směle se pusťte do výroby! Vyberte plechový hrnek s vlastním potiskem!

Perfektní dárek pro rodiče

Často přemýšlíme nad hezkým dárkem pro naši maminku nebo pro našeho tatínka. Co jim v posledních letech udělalo největší radost? Kalendář s osobními fotografiemi!

Proto jsou hrnky s potiskem výborný nápad. Hodí se pro oba a můžete je ozdobit fotografiemi z jejich společného mládí, fotografiemi vás a sourozenců nebo vašich dětí. Hodí se i vtipný nápis nebo naopak osobní a vřelý text s poděkováním za jejich péči. Plechový hrneček jim bude sloužit dlouhá léta a jistě si ho s sebou vezmou i na chatu nebo na zahradu.

Milá pozornost pro kolegy

Když chceme obdarovat kolegyni nebo kolegu, uvažujeme nad maličkostí, která by nepředstavovala vysokou investici. Plecháček s potiskem je to pravé. Zvláště pokud víte, že jsou kolegové náruživí vodáci nebo turisté.

Plechové hrnky jsou nerozbitné a mohou si je s sebou vzít na příští sjíždění Vltavy (pro vodáky). Můžete nechat vyrobit celou kolekci a každý z kolegů si najde své jméno a třeba vtipné heslo, které jej vystihuje.

Plechový hrnek pro cestovatele

Hledáte dárek pro kamarádku nebo kamaráda a víte, že rádi cestují? Pak jistě ocení nerozbitný hrnek. Je lehký, a přitom velmi odolný. Mohou jej vzít s sebou na dlouhé túry, protože nebude představovat velkou zátěž v batohu. Potisk na hrnek můžete zvolit ve formě hezkého citátu nebo navrhnout vlastní fotku, třeba z posledního společného výletu.

Přetvořte plecháček do fotohrnku

Líbí se vám dárek pro partnera v podobě hezkých hrnečků, ale pořád nemůžete vybrat ten pravý vzor? Nakreslete si ho sami! Fotohrnek může vypadat i tak, že jej ozdobíte vlastním motivem. Perfektně vypadají geometrické tvary nejrůznějších barev nebo pestré mozaiky. Jakmile uvidíte hotový návrh hrnečku, konečně to bude to pravé. Dokonalý a originální doplněk na vaši chatu nebo chalupu.

Dárkový tip pro zamilované

Bílý plechový hrnek je výborný tip na dárek pro všechny zamilované. Je věčný, stejně jako vaše láska a vlastní potisk z něj udělá krásnou připomínku společně strávených chvil. Třeba tím, že jej ozdobí obrázek z vaší společné dovolené. Připsat můžete i datum vašeho seznámení, datum svatby nebo zasnoubení.

Plechový hrnek pro děti

Také na zahradě u rodinného domu nebo na chalupě přemýšlíte, jak v létě přinést dětem ven pití, aby hned nerozbily skleničky? Navíc, když tráví čas venku s kamarády a stále okolo stolu běhají a požďuchují se? Zapomeňte na nevzhledný plast. Na vaši zahradu se hodí smaltované hrnky s potiskem. Každý smaltovaný plechový hrnek může být ozdobený některou z pohádkových postaviček. Získáte krásnou sadu, kterou děti nerozbijí!

Pusťte se do vlastní tvorby originálního motivu. Takový dárek nebude mít nikdo jiný!

Plechový hrnek s vlastním potiskem
5 (100%) 1 hlasů