Rybářská trička s potiskem

rybářská trička s potiskem

Chodí vaši blízcí rádi na ryby a vy hledáte marně inspiraci na dárek pro rybáře? Řešením mohou být rybářská trička s potiskem. Kde je najdete? A jaké všechny originální motivy pro rybáře a faboušky rybaření existují? Nechte se inspirovat anebo si vytvořte vlastní tričko s potiskem ryby.

Oblečení pro rybáře

Milovníci rybaření potřebují pro své hobby kvalitní nepromokavé bundy, brodící kalhoty nebo holínky. Ty jsou většinou poměrně drahé, proto by si je měl vybírat každý rybář sám, podle toho, co mu nejvíce vyhovuje. Pokud tedy chcete udělat kamarádům od vody radost, raději jim pořiďte jiné doplňky. Vhodný dárek jsou třeba mikiny pro rybáře, které u vody zahřejí, nebo plechový hrnek s potiskem.

Rybářská trička s nápisem

Chybu rozhodně neuděláte, pokud jim darujete rybářská trička s potiskem. Těch existuje velké množství s různými nápisy a motivy. Většinou jsou nabízena v odstínech zelené či hnědé barvy. V nabídkách e-shopů jsou hlavně produkty pro pány, dá se ale najít i elegantní dámské rybářské tričko.

Pro miminka

S rybařením je dobré začít v ranném věku. K dostání je dětské rybářské tričko, či roztomilý rybářský bryndáček pro miminka.

Vtipná trička pro rybáře

„Ta co? Berou?“ Otázka, na kterou mnozí rybáři odpovídají: „Jo, roha.“ Mají totiž nejen trpělivost, ale především smysl pro humor. Potěší je proto trička s nápisy:

  • Mám to na háku.
  • Sex je skvělý, ale rybařit vydržím celý den.
  • Rybář s nejdelším prutem.
  • Lepší špatný den na rybách, než dobrý den v práci.

Pokud se váš známý rybář žení, pořiďte mu třeba pánské rybářské tričko s nápisem: „Chytil jsem hodně ryb, ale má žena vždy bude můj životní úlovek.“

Další motivy na trička

Na tričku pro rybáře nemusí být jen vtipné nápisy. Mohou na nich být i obrázky. Oblíbené je mezi rybáři i tričko s rybou jako je sumec, candát, úhoř, nejvíc ale frčí tričko s kaprem. Často si lidé objednávají také tričko s evolucí člověka, kdy poslední vývojový stupeň je právě rybář.

Vlastní tričko s potiskem

Pokud vás žádná obvyklá rybářská trička s potiskem nezaujala, proč si nevytvořit vlastní? Vaši blízcí ocení například tričko, na kterém bude uveden jejich největší č nejcennější úlovek nebo jejich vlastní oblíbená rybářská hláška. Tričko jim můžete opatřit nejen k Vánocům, ale také na narozeniny nebo na různá jiná výročí.