TikTok oblečení

tiktok oblečení

Taky jste propadli tancování na Tiktoku? Nebo jej používají vaše děti, vůbec to nechápete, ale rádi byste jim udělali radost? Zkuste jim pořídit Tiktok oblečení.

TikTok boom

Sociální síť TikTok slouží k sdílení krátkých videí, na kterých lidi tancují či zpívají. V roce 2020 se stala jednou z nejstahovanějších aplikací. Jejími nejčastějšími uživateli jsou děti, více než polovina uživatelů je mladších 18 let.

Proč si generace Z oblíbila zrovna tuhle sociální síť? Krátká odpověď může znít, že Facebook používají jejich rodiče a Instagram je až moc prolezlý reklamou. Navíc je TikTok vysoce návykový. Každý, kdo mu propadne, hodiny a hodiny scrolluje (pro ty starší –  sleduje jedno video za druhým).

TikTok oblečení s logem

Pokud je pro vaše děti TikTok velká láska, proč jim nepořídit oblečení s jeho logem? Jak ale potisk TikToku vypadá?

Hlavním tahákem Tiktoku je kreativita a jednoduchost, která se odráží i v jeho logu. Protože drtivou většinu obsahu sítě tvoří krátká hudební videa, zvolil si TikTok jako svou značku růžovo-modro-bílou notu na černém pozadí. Jednotlivé barvy se slévají, takže to vypadá jako by nota tančila nebo vibrovala.

Dále je poznávacím znamením samotný nápis TikTok, který se píše dohromady ale s kapitálkami. Je pro něj použit font sans serif.

Logo Tiktoku na oblečení pro děti dobře vynikne. Bohužel mnoho obchodů jej zatím nenabízí. Ale nemusíte zoufat. Můžete si přece vytvořit vlastní potisk a nejen na TikTok tričko, ale i na legíny nebo čepice!

Další nápady na TikTok oblečení

Pokud vám jen nápis či logo nestačí, můžete se inspirovat trendy, které udávají úspěšní tiktokeři. Absolutním hitem se stala batika. TikTok šílencům proto opatřete batikovaná trička, mikiny nebo třeba povlečení.

Protože karantény a lockdowny po celém světě vězní lidi doma, je i na TikToku v kurzu hlavně oblečení, které je pohodlné, domácké. Tepláková souprava nahradila šaty a obleky. TikTok je hlavně o tanečcích, takže je důležité, aby se v oblečení dobře hýbalo.

Dalším populárním kusem šatníku TikTokera je pak TikTok mikina nadměrné velikosti s kapucí, vintage sluneční brýle, výrazné řetízky nebo cool tenisky.

Nejdůležitější je cítit se v TikTok oblečení dobře, ať už to bude triko nebo TikTok tepláková souprava.