Dámská trička na rozlučku

dámská trička na rozlučku

Zvolila si tě kamarádka za družičku či svědka na svatbě? Pak bude jedním z tvých úkolů zorganizovat jí pořádné loučení se svobodou. Už dávno nejde jen o záležitost ženicha a jeho kamarádů. Rozlučka pro budoucí nevěstu, tzv. hen party se totiž z Británie a USA dostala i k nám a nevěsta ji pravděpodobně bude očekávat. Promyslet bys neměla jen program, ale i detaily. K tomu jednoznačně patří dámská trička na rozlučku.

Proč si pořídit tričko na rozlučku?

Loučení se svobodou je unikátní den, který nevěsta zažije v ideálním případě jen jednou za život. Neměla by proto na něj zapomenout. Ať už se rozhodneš, že pro ni uspořádáš divokou noc ve víru velkoměsta nebo poklidný wellness víkend, rozlučková trička dodají celé akci něco navíc.

Je obvyklé, že nevěsta během svého loučení se svobodou nosí nějaký doplněk, který dává okolí vědět, že se brzo bude vdávat. Tímto doplňkem může být právě tričko pro nevěstu na rozlučku.

Aby se nevěsta necítila osaměle či trapně, pořiďte trička i pro ostatní kamarádky.

Ne všichni se na párty znají. Pozvány mohou být dlouholeté kamarádky i kolegyně z práce. Pomocí triček budou mít všechny pozvané dámy přehled, kdo k vám vlastně patří. Lépe se tak seznámíte a stmelíte. Stanete se tak z vás skutečný „tým nevěsty“.

Navíc vás nikdo nepřehlédne. Je tak možné, že dostanete i nějakého toho panáka zdarma.

Sladěné v tričkách budete vypadat dobře na fotkách a po rozlučce vám zbude něco na památku.

Jaká dámská trička na rozlučku vybrat?

Triček na rozlučku existuje nepřeberné množství. Pokud má rozlučková párty nějaké téma či barevné ladění, můžete trička volit právě podle toho.

Např. pokud víte, že nevěsta plánuje jako svatební barvy kombinaci modro-bílou, můžete podle toho přizpůsobit i barvy triček. Fotky z rozlučky pak budou skvěle zapadat do svatebního alba.

Obvykle je tričko s potiskem. Zauvažujte, zda se na tuto akci hodí spíše něco konzervativnějšího jako je např. nápis „Bride team“ nebo vtipná trička na rozlučku. Rozhodovat se budete zejména podle toho, kdo se má rozlučky zúčastnit a v jakém duchu se má vést. Podle toho volte trička s vtipnými nápisy nebo neutrálnější motivy.

Často je tričko pro nevěstu na rozlučku jiné barvy než trička ostatních účastnic, aby se nevěsta odlišila a každý věděl, že je akce právě o ní. Často je např. bílé, zatímco ostatní mají trička růžová. Vybrat můžete ale i netradiční barvy či potisky. Vtipným potiskem může být třeba nápis „Game over.“

Zjistěte, jaké mají kamarádky velikosti, aby jim trička dobře padly. Plandavé tričko nebo tričko do kterého se dáma nevejde, zavání trapasem a mohou zkazit náladu.

Na druhou stranu jsou dámská trička na rozlučku kusy oblečení na jedno použití. Neinvestujete do nich tedy hromadu peněz.

Svatební trička

Trička se nehodí jen na rozlučku. Novomanželé či svatebčané je mohou využít i v pozdních hodinách svatebního veselí, kdy pánové dávno sundali saka a dámy si nechtějí zamazat šaty při bujarém veselí.

Svatební trička pro páry mohou být i skvělým svatebním darem. Uvést na ně můžete např. datum svatby či zvolit originální potisk na míru. Novomanželé si tak budou moci připomínat svůj svatební den i nadále.

Podívejte se do e-shopu na všechna rozlučková trička s potiskem.