Bitcoin trička: Originální potisky a nápisy kryptoměny na textil

bitcoin trička kryptoměny s potiskem

Kdo by řekl, že svět ve 21. století zažije novou zlatou horečku. Důvodem jsou Bitcoin, Litecoin, Etherum a další kryptoměny. Žes tahle slova už někde slyšel? A co trička s potiskem kryptoměn – bitcoin trička, mikiny, litecoin trička a další geekoviny?

Kryptoměny jako potisk na tričko

Kryptoměny na sebe poslední měsíce stáhly takovou pozornost, že se dostaly do podvědomí úplně všech. Vznik kryptoměny změnil fungování finančního trhu a toho, co bylo do nedávna možné a co byla utopie. A kdo ví, jednoho dne možná bitcoin a další kryptoměny změní celý svět. Zatímco jsou kryptoměny na svém počátku a i tak už překračují jeden milník za druhým, ty si můžeš pořídit tričko s potiskem, na kterém jsou právě tyto nové měny.

Bitcoin trička s potiskem a nápisem

Greek trička byla vždycky populární, s kryptoměnou na hrudi to však můžeš posunout na nový level. Patříš ke skupině, která v kryptoměny věří? Pořiď si bavlněné tričko s krátkým rukávem a kulatým výstřihem, na kterém je nápis „In crypto we trust.“ Existuje spousta lidí, kteří kryptoměny zpochybňují. Ty můžeš tímto tričkem všem ukázat, že k těmto lidem ty nepatříš.

Prohlédnout detail trička

Tričko s potiskem Bitcoin a NASA

 

Bitcoin tričko s potiskem, které paroduje celosvětově známou značku NASA. Tričko je bavlněné, s krátkém rukávem, ale potisk lze také přenést na jiný typ trička, nebo mikinu.

Prohlédnout detail trička

Bitcoin je lepší než zlato i hotovost

Tímto bitcoin tričkem můžeš ukázat, co preferuješ. Platíš hotovostí, zlatem nebo bitcoinem? Bavlněné tričko s jednoduchým potiskem, které si můžeš pořídit hned v několika barvách i střizích.

Prohlédnout detail trička

Tričko s nápisem I use Bitcoin

 

Příběhy lidí, kteří na bitcoinu zázračně a pohádkově zbohatli, se snad donesly k úplně každému. Dá se tedy považovat užívání bitcoinu za super schopnost? Podle trička „I use Bitcoin. What is your superpower?“ určitě ano! Definice superhrdiny se s 21. století mění, kup si tričko, na kterém si to budou moci všichni přečíst.

Prohlédnout detail trička

Bitcoin a herní svět Monopoly

Jsi fanouškem hry Monopoly? Možná se zanedlouho dočkáme Bitcoinové verze. Zatím si však můžeš pořídit stylové tričko se znakem oblíbené hry. Tričko je odolné, pevné a bavlněné.

Prohlédnout detail trička

Super Mario sbírá Bitcoiny

I další tričko je s potiskem bitcoin a odkazuje na populární hru Super Mario. Malý Mario, kterého zná snad každý, sbírá malé bitcoinové mince. Potisk je kvalitní a jemný, trička pod ním zůstávají vzdušná, takže potisk nijak neznepříjemňuje nošení.

Prohlédnout detail trička

Litecoin trička

Jsi spíše fanouškem Litecoinu? I taková trička máme. Pořiď si tričko s nápisem „Litecoin to da moon“ a raketou letící vzhůru do vesmíru. Tričko je bavlněné a dostupné ve všech barvách.

Prohlédnout detail trička

Bitcoin mikiny a další textil s potiskem nejen pro geeky

Kromě triček si lze také pořídit bitcoin mikiny a litecoin mikiny, které jsou také z bavlněného materiálu a s  originálními a výstižnými potisky. Všechna trička jsou odolná a pevná, bez švů u trupu, což zpříjemňuje nošení a zajišťuje, že tričko neztratí časem svůj tvar.

5/5 - (1 vote)