Vtipná svatební trička s potiskem

vtipná svatební trička s potisky

Plánujete svatbu a chcete být originální? Dnes už svatba neznamená schůzku příbuzných a známých na radnici, ale širokou škálu možností a příležitostí, jak si říct své Ano! Někdo sází na romantiku, někdo na humor, někdo na dobrodružství a do všech těchto situací se hodí svatební trička. Originální trička, která vtisknou vaší svatbě punc originálnosti a pobaví široké okolí, můžete využít různě, záleží pouze na vás. Klidně si pořiďte svatební tričko pro nevěstu i tričko pro ženicha a vydejte se s nimi k oltáři. Ale protože svatba je přeci jenom důležitá událost v životech novomanželů, pro samotný obřad se vtipná svatební trička s potiskem tak úplně nehodí, která žena by se chtěla vzdát krásných bílých šatů, když v tomto okamžiku může být za princeznu? Ale to neznamená, že svatební trička nenajdou svá využití, pro vše ostatní už se perfektně hodí. Rozlučka se svobodou? Svatební dar? Svatební party? Svatební trička rozstřelí stereotyp, pobaví, a nakonec zůstanou jako hezká vzpomínka. Tak proč váhat?

Svatební party v tričkách s potiskem

svatební trička s potiskem

Originální trička se na svatební party perfektně hodí. Když svatebčani nebudou chtít trávit veselou noc v pompézních šatech a teplých oblecích, mohou nahodit tričko tým nevěsty nebo ženicha, ať všichni ví, na čí straně kdo stojí! Ti nejdůležitější mohou mít trička pro novomanžele. A klidně se můžeš kouknout i na speciální edice párových triček s vtipnými motivy. Nabídka je opravdu široká a pokud si náhodou nevybereš, nebo chceš mít trička speciálně upravená do tématu vaší svatby, vytvoř si vlastní tričko úplně sám podle svých představ. Není to nic těžkého v editoru pro úpravu triček, kde najdeš i pár tipů, jak trička nejlépe tvořit. Můžeš třeba přidat společnou fotku vás budoucích novomanželů, nebo datum vaší svatby. Pokud nechceš na svatební party tahat všechny ze svých obleků a šatů, můžeš si zakoupit pouze placky s potiskem, které si svatebčani mohou připnout na své šaty.

Rozlučka se svobodou? Jedině v originálních tričkách

Žení se kamarád nebo kamarádka a přemýšlíš, co za dárky na rozlučku se svobodou bys mohl pořídit? Tričko pro budoucí nevěstu nebo manžela může být vtipný dárek, který mu připomene, že už se to blíží. Anebo můžeš tričky vybavit celou rozlučkovou skupinu, aby všichni ostatní poznali, co přesně se slaví a vzájemně jste se sobě při slavení neztratili. Tričko rozlučka se svobodou je originálním a nezapomenutelným dárečkem.

Například trička tým ženich s potiskem motýlku u krku vypadá elegantně a vtipně zároveň a takových kombinací a variant najdeš na stránkách nespočet.

Vtipná svatební trička s potiskem

svatební trička s potiskem pro ženicha a nevěstu

 

Škála využití triček i jejich výběru je opravdu veliká, pořiď speciální trička pro svědkyni a svědka, anebo pořiď pro ženicha tričko „Game Over“ či tričko s postavičkou ženicha, který má u nohy ocelovou kouli. Takové tričko určitě pobaví.

vtipná svatební trička s potiskem

A i pro nevěsty najdeš spoustu variant triček s potiskem, které novou životní situaci odráží s nadsázkou a vykouzlí úsměv na tváři.

Vtipná trička jako svatební dárek? A proč ne?!

vtipná trička na svatbu

Vymyslet svatební dar často bývá obtížné. Konkurence je na svatbách opravdu veliká, každý z hostů se chce vytáhnout a dát novomanželům něco hezkého, originálního, užitečného nebo vtipného. Každý sází na něco jiného. Pokud chceš novomanželům dát milý dárek s připomínkou, že ti dva jsou od dnešního dne manželé, můžeš jim pořídit svatební trička, která se pro ně perfektně hodí. Můžeš například zakoupit kombinaci triček pro manžela I stole her heart… (Ukradl jsem její srdce) a pro nevěstu So… I am stealing his last name… (takže já kradu jeho příjmení).

Vytvořte si vlastní svatební trička s potiskem

vlastní potisk triček

Nabídka je obrovská a kdybys náhodou nenarazil na to, co hledáš, není nic jednoduššího než si to pravé originální tričko vytvořit sám. Vytvořte si vlastní vtipná svatební trička s potiskem a už za 3 dny od objednávky vám je dovezeme domů. Video návody ti poradí různé vychytávky, jak odstranit pozadí obrázku. Můžeš vytvořit trička s datumem svatby a pokud náhodou nechceš jako dárek dávat tričko, můžeš si s potiskem vybrat hrneček nebo placku.

4.5/5 - (2 votes)