Proměň bílou na tričko s vlastní fotkou

tričko s vlastní fotkou

Jak vzít svůj šatník do vlastních rukou? Tak přesně tohle, co si vzít teď na sebe, řeší stovky a tisíce dalších. Jak se obléknout a cítit se ve své kůži? Jak jednou provždy vyřešit stále dokola se omílající módní faux pas v podobně stejného oblečení na stejné akci? Jednoduše s námi! My máme textil, materiál a všechno potřebné příslušenství, ty nám dodáš nápad na originální potisk…nápad na tričko s vlastní fotkou! Tohle je originál, který nevyjde z módy nikdy!

Oblečení s potiskem, které jsi ještě neviděl…

Nemyslíš, že je načase vzít situaci ohledně tvého šatníku konečně do vlastních rukou? Nemyslíme tím uspořádat si komínky s oblečením, nýbrž začít se oblékat podle sebe, podle tvých pocitů, emocí.

Že už ti maminka dávno nenakupuje?  Dobře, to je sice chvály hodné. Ale i přesto… necítíš se dnešní nabídkou obchodních center poněkud svázaně? Ten zelený rolák v rohu prodejny už má tvoje kolegyně v práci, támhle to tričko zase postrádá nápis, nápis dalšího trička je spíše trapný než vtipný… a dost!

Je načase vsadit všechno své nákupní úsilí na tričko s vlastním potiskem… tričko s vlastní fotkou. No tak, buď sám sobě módním návrhářem. Nějaká ta fotka na tričko se vždycky najde, fotopotisk triček je už pak hračkou… a hlavně naší misí. Už do tří dnů od objednání můžeš nosit svou vlastní limitovanou edici oblečení s potiskem!

Vyrob si tričko a vlastní limitovanou edici oblečení

Tak vyrob si tričko s vlastní fotkou. Být svého šatníku strůjcem je tak jednoduché. Nemusíš umět šít, ani háčkovat, nebudeš muset kupovat metry látek, ani uvádět do provozu sto let starý šicí stroj od babičky (ledaže by babička sama chtěla).  Jediné, co potřebuješ,  je nápad, vlastní fotka, vtipný nápis, který pak budeš na prsou nosit ty, nebo tvůj partner. Vlastní potisk na tričko je nejen velká frajeřina, ale také vyřešení otázky vánočních dárků. Levně a originálně můžeš překvapit všechny své blízké. To, když si pod stromečkem rozbalí dárky s vlastní fotkou.

Tričko s vlastním potiskem bude mluvit za tebe

Také máš někdy ty dny, kdy se ti vůbec nechce mluvit? Tričko s fotkou a nějakým tím nápisem bude mluvit za tebe. Tak navrhněte si tričko a vyjádřete svůj postoj, nadhled, vtip… Když daruješ tričko s vlastní fotkou svému partnerovi, je to lepší než zásnubák. Ostatní potenciální zájemci o tvou druhou polovičku už budou vědět, že je zbytečné se snažit a s kým by v případě konfliktu měli co do činění. Tak už na nic nečekej a vytvoř si vlastní tričko!

5/5 - (1 vote)