Seriálová trička Gossip Girl

Seriálová trička Gossip Girl potisk

Seriál Gossip Girl (Super Drbna) začíná být mezi českým publikem stále oblíbenější. Z americké produkce vychází podle knižní předlohy od Cecily von Ziegesar. Seriál Gossip girl vás zavede do bujarého života smetánky v New Yorku.

Ústřední královnou je Blair Waldorfová, jejíž život není perfektní, ačkoli se tak na první pohled může zdát. Těšte se na dokonalou ukázku, že problémy má opravdu každý, i ten, kdo má slušnou hromadu peněz. Problémy mají i ti, kteří nosí značkovou módu, i největší fešáci z high school a collage nevyjímaje elitní školu na Manhattenu.

Tričko Gossip Girl

Portál TvojeTričko.cz ti přináší možnost vytvořit si originální tričko s potiskem motivu Gossip Girl. Konečně můžete zapomenout na předražená fanouškovská trika a máte možnost si vytvořit svůj vlastní potisk na tričko se seriálovým motivem Gossip Girl.

Nemusíte se omezovat jen na potisky na trička Gossip Girl. Máte možnost vkládat obrázky nejen na trička (s krátkým rukávem, dlouhým rukávem či trička bez rukávu), ale také na mikiny, můžete vytvářet fanouškovské polštáře či hrnky, odznaky Gossip Girl či spodní prádlo s tradičním znakem „GG“.

Seriál Gossip Girl a trailer

Seriálová trička Gossip Girl

Seriály právě jako Gossip Girl jsou ideální inspirací pro kreativní nápady ze světa světové módy. Centrum New Yorku a záběry na střety studentů, kteří mají anebo také nemají co do činění s penězy je vskutku perfektní možnost, odkud brát nápady pro tvorbu svých vlasních originální seriálových triček s potisky GG.

Využít můžete také databázy obrázků Gossip Girl, které lze vložit na tričko, mikinu, spodní prádlo, atd.

Vytvoř si vlastní tričko Gossip Girl Super drbna

Přinášíme skvělý online tvořič triček. Tiskneme na textil. Tvoříme filmová trička! Klikni na obrázek a začni tvořit své vlastní trčiko Gossip Girl.

Vlastní tričko I love

Rate this post