Trička pro páry, vtipné a originální potisky pro dva zamilované

Široký výběr triček pro zamilované páry. Vyberte si trička pro dvojce podle svých vlastních představ. Ať už to je dárek či milé překvapení, milostné motivy triček dokážou být originální i vtipné. Představujeme trička pro páry, které vyrábíme na zakázku do 2 pracovních dnů.

Pokud si raději chcete vyrobit párové tričko s vlastním motivem, fotkou nebo obrázkem, vstupte rovnou do online tvořiče triček.

Trička s potiskem pro páry

Trička pro zamilované páry tiskneme na zakázku a rádi představíme krátkou inspiraci současné kolekce milostných motivů triček pro dva. Zaláskované dvojičky tak mají možnost vybrat si z aktuální kolekce anebo samozřejmě v našem online editoru vyrob si tričko si lze tričko vytvořit dle vlastních nápadů.

Pokud hledáte dárek a přemýšlíte nad pořízení trička pro páry, věříme, že zde najdete přesně to, co hledáte. V nabídce máme stejná trička pro páry, ale zároveň trička s motivy, které se vzájemně doplňují. Tyto kombinace potisků jsou originální a vtipné, velmi často rozesmějí kolemjdoucí 🙂

Trička pro páry levně

Chcete trička pro páry levně? Jsme specialisté na potisk textilu a tričko ozvláště milujeme. Připravili jsme proto hned řadu bonusů:

  • Kvalitní potisk, který se nezničí ani po několikátém praní.
  • Slevy až 30% pro vícekusé objednávky.
  • Poštovné zdarma při objednávce nad 800 Kč.
  • Trička lze libovolně upravovat – barvy, potisk, střih přímo v online editoru.

Vtipná trička pro páry

Hledáte vtipný motiv trička pro zamilované? Chcete pořídit originální dárek, svatební dar anebo prostě jen potešit kamarádskou dvojci, která je bezhlavě zamilovaná?

Párová trička jsou dlouhodobě oblíbeným a originální dárkem pro páry. Skvělé na tom je to, že nemusíte řešit zvlášť dárek pro muže a zvlášť pro holku. Trička pro páry neurazí nikoho, naopak s vtipnými motivy rozzáří vaší narozeninovou oslavu a párty.

Originální trička pro páry

Představuje řadu kolekcí originálních triček pro páry. Široký výběr zahrnuje možnost změnit barvu trička, barvu potisku a také celý střih trička. V detailu máte rozšířené možnosti, kdy si tričku můžete upravit podle vlastních přání.

Párová trička s potiskem srdce

100% bavlněná párová trička s jedinečným potiskem srdce doplněným o nápis Love Him a Love Her. Perfektní zamilovaný dárek pro dvě hrdličky. Střih triček i barvu můžeš změnit, stačí kliknout na Detail trička.

Cena jednoho trička je 350 Kč.

Trička Mr. and Mrs.


Porovnejte ceny trička Mr. and Mrs.

Trička pro páry King Queen

Porovnat ceny Trička pro páry King and Queen

Trička King Queen patří k nejoblíbenějším a nejžádanějším párovým tričkám. Jsou vhodné jako dárek k narozeninám či dokonce dárek na svatbu. Ženicha a nevěstu určitě rozesmějí.

Toto tričko z nové kolekce je vyrobeno pro skutečné krále a královny. Kvalitní triko s vysokou gramáží zajišťuje pohodlné nošení a dlouhou životnost i při opakovaném praní. Technologie tisku zajišťuje kvalitu potisknuté plochy.

Některé varianty trička pro páry King a Queen jsou pouze s nápisem, jiné jsou doplněné o motiv koruny. Výběr záleží na vás, zda preferujete čistší design, anebo dáte přednost výraznému potisku, který upoutá pozornost každého kolem vás.

Tričko Queen pro skutečné královny

Dámské tričko s potiskem Queen, nápisem a malou korunkou. Přizpůsobte si tričko dle vlastní chuti, změňte barvu, pozměňte nápis, přidejte další obrázek. Kreativitě se meze nekladou.

Tričko King pro skutečné krále

Pánské tričko s potiskem King je určeno pro chlapy se sebevědomým. Střih trička je více na tělo a při procházce s královnou budete vypadat jako ideální pár.

Trička pro páry Property

Oblíbené potisky Property nemusí být v každém případě jen se zamilovaným motivem. Pokud ale chceme připravit originální překvapení tričko pro dva, motiv Property rozhodně stojí za dobrý pokus.

Variant, které s nápisem či designovým potiskem Property dokážeme vymyslet, je skutečně celá řada. Nápisy Private property metaforicky označují, že druhý je prostě zadaný.

Trička pro páry Property jsou designované také dle oblíbené knihy Padesát odstínů šedi, kdy dívka nosí tričko Property of Christian Grey.

Trička pro páry On a Ona

Mezi oblečení pro zamilované patří nepochybně také trička s potiskem On a Ona. Nemusí se jednat o pouhé nápisy, lze na potisk doplnit sdrce, hvězdičky, zamilovaný luk se šípy lásky,…

Trička pro páry

button-zobrazit-vše

Trička pro páry Mickey

Postavička Mickey Mouse se těší velké oblíbenosti, a to nejen mezi dětmi, ale také dospělými. Anebo tričko Mickey můžete brát jako vtipný dárek pro páry.

Trička pro páry s nápisem

Pojďme si představit a ukázat originální motivy potisků na zamilovaná trička pro páry.

Zamilovaný s nápisem Born to love

Originální potisk pro zamilované páry představuje tričko s nápisem Born to Love, které je v pánské variantě směřuje s šipkami na slečnu a v dámské variantě na muže. Trička jsou s krátkým rukávem, střední garmáže a mají kulatý výstřih. Střih trička i barvu můžeš změnit, stačí kliknout na Detail trička.

Cena trička je 350 Kč. Celkem za obě párová trička 800 Kč.

S nápisem Když se ztratím, vraťte mě…

Tričko samozřejmě můžete doplnit o jméno osoby, kterou budete chtít, nemusíme tisknout „Terku“ 🙂


Porovnejte ceny trička Když se ztratím, vraťte mě…

Párová trika s nápisem Don’t look


Porovnejte cenu trička pro páry Don’t look!

Vtipná svatební trička a trička na rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodu patří k těm oslavám, které by měly být velkolepé. A není nic originálnějšího než si přichystat pro budoucího ženicha a nevěstu originální vtipná trička. Když ne na rozlučku se svobodou, tak třeba jako svatební dárek.

Trička pro páry a další oblečení pro zamilované

Vlastní-tričko-I-love

Ano, tiskneme na oblečení a nemusí to být jedině trička. Vyrábíme také mikiny pro páry, hrněčky pro páry či reklamní předměty.

Pokud jste zde nanašli konkrétní tričko pro pár, které jste hledali, můžete si jej snadno vytvořit. V našem online tvořiči triček máte možnost si vyrobit vlastní tričko s jakýmkoli potiskem. Vkládat můžete obrázky z Googlu nebo své vlastní.

Button_VlastniPotisk

4.3/5 - (9 votes)