Tričko I love: Nejoblíbenější potisky I love

Také milujete trička I love? My bychom mohli nosit tričko, které říká I love trička s nápisem I love 🙂 Připravili jsme proto pro vás stránku, kde představujeme neznámější a nejoblíbenější potisky na trička I love. Neváhejte se inspirovat anebo rovnou srolujte na konec stránky, kde najdete online tvořič triček, kde si můžete vytvořit své vlastní tričko I love.

Potisk triček I love

Potisk textilu je velmi odolný, trička můžete prát v pračce. Vyšší gramáž zaručuje dlouhodobou životnost trička. Nabízíme bavlněná trička, která jsou velmi příjemná na nošení. Máte na výběr z několika střihů triček, různých výstřihů, trička s rukávy, bez rukávů, topy pro ženy, atd.

Jaká trička jsme schopni potisknout?

  • Pánské trička I love
  • Dámské trička I love
  • Dětská trička I love

Tiskneme na trička všech velikostí, a to konkrétně S, M, L, XL, XXL.

Tričko I love him

Velmi oblíbené tričko s potiskem a nápisem I love him. Inspirujte se! Dámská trička I love him nabízíme v několika variantách, barevných, střihových, textových.

Ano, můžete si vybrat ze spoustu různých střihů. Trička s krátkým rukávem nebo trička bez rukávu, také topy pro holky. Líbí se vám, ale chcete jiný výstřih? Není problém, to všechno umožňujeme v našem interaktivním editoru na tvorbu vlastních triček. Neváhejte srolovat na konec této stránky 🙂

 

Trička s potiskem I love him jsou nejen stylová, ale také velmi příjemná na nošení. Trička jsou ve všech velikostech (velikost S, M, L, XL, XXL).

 

Toto jsou dva nejnovější designy pro nápisy I love him. Jak se vám líbí?

Tričko I love her

Tričko-I-love-her-s-potiskem

Tričko s nápisem I love her pro kluky, které to chtějí říct nahlas. Popularitu získalo nejen mezi zamilovanými, ale také mezi single chlapy, kteří chtějí balit holky anebo jsou na dráze pick-up svádění. Vytvoř si klidně svoje vlastní tričko I love her v tvořiči na konci stránky!

Tričko I love hockey

Tričko-I-love-hockey-pánské

Milujete hokej? Pak pro vás máme skvělá dámská i pánská trička I love hockey. Tradiční motivy I love hockey výše a níže potom najdete další originální nápady, co lze s potisky vymyslet.

Tričko-I-love-ice-hockey-modré

Jiný design triček s podobným námětem. Tentokrát však trička s textem I love ice hockey. Opět vybírejte mezi pánskou a dámskou variantou trička, barvy můžete měnit a střih trička také.

Tričko I love gaming

Hledáte trička s motivy I love gaming? Žluté dámské tričko s tradičním nápisem I love gaming anebo pánské béžové tričko I love gaming.

 

Trička s potiskem ve standardních velikostech S, M, L, XL. Bavlněná, potisky odolné.

Tričko I love my girlfriend

 

Kvalitní pánské tričko s potiskem I love my girlfriend. Možnosti, jak vložit potisk na tričko jsou nekonečné. Neváhejte přejít do editoru triček dole na stránce, kde si můžete upravit tričko, barvu, text, pozici objektů dle své libosti 🙂

Tričko I love my boyfriend

Dámské tričko s potiskem I love my boyfriend tiskneme v různých variantách. Různý styl písma, velikost písma, variabilní je také potisk I love na tričko.

 

Dámské tričko je s krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Je velmi příjemné na nošení, vyrobeno z 100% bavlny. Triko dodáváme také v různých barevných variantách. Neváhejte přejít do editoru triček na konci této stránky 🙂

 

Tričko I love boys

Dámské tričko I love boys je sexy a vyzývavé. Tričko s krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Vyšší gramáž zajišťuje pevnost trička a větší odolnost. Tričko se velmi příjemně nosí, protože to je 100% bavlna.

Chtěli byste tričko I love boys s jinou barvou? V našem online tvořiči triček si můžete vybrat z široké nabídky podkladových barev trička, můžete si dokonce změnit styl či velikost písma.

Anebo si vyberte jiný střih trička. Do editoru můžete vstoupit na konci této stránky 🙂

Další potisky trička I love

Potisky na trička I love jsou velmi oblíbené. Přestože existují nejznámější potisky s nápisy I love něco, stále zde existuje velká svoboda, co doplnit. Chceme vám dát inspiraci a zároveň umožnit svobodu umístění jakéhokoli potisku I love.

Tričko I love Czech Republic

Tričko-I-love-Czech-Republic-dámské

Tričko I love Prag, PRG, Prague

 

Dámské tričko I love Prag s různými variantami nápisu:

  • Tričko I love PRG
  • Tričko I love Prague
  • Tričko I love Prag

Tričko-I-love-PRG

Pánské tričko I love Prag. Kvalitní bavlna a vysoká gramáž zvyšuje odolnost trička. Příjemné nošení beze švů po stranách trička. Samozřejmě, že si můžete změnit barvu i text nápisu na tričku.

Tričko I love Brno

 

Pánské i dámské tričko I love Brno. Na obrázku vidíte bílou variantu triček, ale není problém si v našem editoru změnit podkladové tričko, a to nejen barvu trička, ale také střih. Trička nabízíme buď s krátkým rukávem nebo bez rukávu. Vše najdete v našem editoru ve spodní části této stránky.

Tričko I love beer

Tričko-s-nápisem-I-love-beer-pivo

Dámské i pánské tričko I love beer. Pokud milujete pivo, tohle tričko je přesně pro vás 🙂

Odolný potisk vydrží praní, trička s vysokou gramáží, z bavlny s příjemným nošením v jakékoli roční období.

Vlastní tričko I love

Vlastní-tričko-I-love

Pánské trička I love s vlastním potiskem a textem. Vyber si svůj vlastní stři trička – s krátkým rukávem, bez rukávu. Vyber si barvu trička (bílé, modré, zelené, černé, žluté, atd.).

Vytvoři si vlastní tričko I love s potiskem nebo textem.

Začni tvořit vlastní tričko I love

Vstup do internaktivního editoru a začni tvořit vlastní tričko I love podle sebe! Buď originální. Vytvoři si jedinečné tričko, které nikdo jiný nemá! 🙂

4.7/5 - (3 votes)