Vyrob si vlastní tričko levně a online

Trička s originálním a vtipným potiskem, které je na úrovni, není jednoduché. Přestože existují celé databáze triček s vtipnými potisky a nápisy, mít skutečně zajímavé triko, je kumšt. A co takhle vytvořit si vlastní tričko s potiskem? Jasně! Vyrob si vlastní tričko! V našem editoru to jde všechno online a ještě k tomu levně.

Pokud tě už nebaví koukat se na design triček, který nosí všichni kolem tebe, udělej si vlastní tričko. Navrhni si ho sám! Výroba trička dnes není složitá. Tričko totiž nemusíš vyrábět ručně. Připravili jsme pro tebe návod, jak si vytvořit vlastní tričko online. My ho pro tebe vyrobíme a pošleme na zvolenou adresu.

Výrobou potisků na textil se zabýváme již několik let. Nemusíš mít strach, potisky na trička jsou kvalitní, vydrží desítky praní bez poškození. Tiskneme totiž digitálním tiskem. Podívej se, jaké další výhody ti nabízíme:

  • Trička lze objednat od 1 kusu
  • Široký sortiment pánských, dámských i dětských triček
  • Vychytaný online editor triček
  • Při nákupu nad 800,-Kč poštovné zdarma.
  • Objednej 5ks triček a máš 20% slevu.
  • Trička s potiskem vyrobíme do 3 dnů

Vyrob si vlastní tričko online

Trika-s-vlastním-potiskem-levně

Online editor pro tvorbu designu na trička.

Button_VlastniPotisk

Vyrob si tričko levně

Následuj 6 jednoduchých kroků. Vyrob si tričko levně, protože to jde! Navrhni si tričko, vlastní design, barvu, nápis,…

1. Vyber si střih trička

V našem sortimentu najdete nejrůznější střihy pánských i dámských triček. Jednotlivé střihy se mohou lišit ve výstřihu (kulatý, V výstřih), v přiléhavosti trička, délce trička, krátkém či dlouhém rukávu, atd.

Střih trička lze měnit v celém průběhu výroby trička. Zvolený potisk v druhým kroku či vložený text ve třetím kroku se vám při designování neztratí 🙂

2. Vlož potisk

Hlavní funkcí online tvořiče triček je právě vkládání různých obrázků a fotek. Obrázky můžete nahrát přímo z počítače ve formátu .jpg, .jpeg nebo .png.

Pro potisk trička můžete nahrát vlastní fotku a darovat tak originální dárek svému blízkému. Anebo vložit fotku z dovolené a mít skvělou vzpomínku.

Vlastní potisky lze v editoru mírně modifikovat, např. můžete měnit jejich velikost, můžete je otáčet. Potisky lze vkládat jak na přední, tak zadní stranu trička.

3. Vlož text

Také máte chuť tvořit trička s vlastním nápisem? Editor umožňuje vložit na tričko jakýkoli text. Pro svůj nápis si můžete zvolit vlastní barvu, vlastní velikost textu, styl písma.

Nápis můžete umístit na přední i zadní stranu trička. Některá trička dokonce umožňují potisk nápisu na rukávy.

4. Přizpůsob si barvy

Dáváme ti také širokou svobodu výběru barev. Sám si zvolíš, jakou barvu trička chceš a můžeš měnit také libovolně barvu nápisů. Pokud máš barvičky hodně v oblibě, pak zmeň klidně barvu každého písmenka.

5. Vyber si velikost trička

Nabízíme všechny velikosti triček od nejmenších až po ty největší. Počítej s velikostí S, M, L, XL a také XXL.

6. Objednej si tričko

Teď už nezbývá nic jiného než tričko s vlastním potiskem objednat. Pokud jsi se svým návrhem a designem trička spokojená, dej pokyn k výrobě trička.

A za 3 dny máš tričko doma

Výroba trička trvá přibližně 3-5 dní. Jakmile odešleš objednávku, budeme tě informovat o průběhu výroby. Tohle je ta chvíle, kdy se můžeš těšit. Za pár dní budeš mít totiž tričko doma 🙂

Vyrob si dámské tričko

V rámci dámského oblečení tiskneme nejen na standardní střihy triček krátkých rukávů, ale v nabídce máme také dámská tílka a dámské topy. Nenech se svazovat, vyrob si vlastní tričko!

Button_DamskaTricka

Vyrob si pánské tričko

Pánská trička nabízíme také v různých střizích.

Button_PanskaTricka

Vyrob si dětské tričko

Dětská trička s vlastním potiskem jsou originálním dárkem. Vyrobte si vlastní potisk na roztomilé dětské tričko.

Button_DetskaTricka

Tričko s vlastní fotkou

Nejoblíbenějším dárkem pro blízké v rámci potisku triček je právě tričko s vlastní fotkou. Nemusí se jednat o fotku vás samotných, může jít např. o fotku z dovolené či výletu.

Vlastní fotky jsou originální také pro párová trička. Skvělý dárek pro zamilované či jako svatební trička.

Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem. Vyrob si vlastní tričko s fotkou své rodiny nebo se zážitky z dovolené. Můžeš vybírat z mnoha motivů nebo nahrát svůj vlastní.

4.5/5 - (11 votes)