Dámská trička s potiskem jsou vtipná a šmrncovní

Snažíte se jít v oblasti módy tak trochu proti proudu a lehce tak vůči ostatním vybočovat z řady? Nebojíte se odlišit, ukázat nápad a beze slov vyjádřit svůj styl? Pak zapomeňte na nudu panující ve vaší šatní skříni a svou horkou kartu vsaďte na dámská trička s potiskem, díky kterým se v davu rozhodně neztratíte! Originální trička navíc s vlastním potiskem! Proč se spokojit s málem, když můžete mít něco víc? Zapomeňte na klasiku a neodbývejte sami sebe oblečením visícím na stojanech v obchodech – tam si stejně jako vy vybírají i další desítky žen a dívek.

Originální trička

Buďte jiná, buďte svá, buďte originální a buďte jedinečná! Stačí k tomu opravdu málo – jedno dámské tričko s potiskem, kterým druhým můžete sebrat vítr z plachet. Milujete módu a máte smysl pro legraci? Pak se pojďte bavit!

Vlastní-tričko-I-love

Button_VlastniPotisk

Dámská trička s potiskem, aneb řekněte stereotypu sbohem!

Každá z nás ve svém šatníku ukrývá minimálně jedno barevně jednoduché – neboli basic – tričko, které se sice dá hravě kombinovat prakticky s čímkoli a unosit jej můžete kamkoli, ale na pohled rozhodně zaujmout nedokáže. Není to škoda? Proč nosit to, co má na sobě každý druhý, když můžete mít vlastní tričko s potiskem, které srazí stereotyp na kolena a vám tak umožní vyniknout? Navíc díky originálnímu potisku máte jistotu, že to samé tričko neuvidíte na žádné jiné a obdivné pohledy tak budou patřit jen vám. Nezní to báječně?

Proč si pořídit dámské tričko s potiskem:

Zaujala vás představa originálního trička, ale nemůžete se odhodlat pro jeho pořízení? Našli jsme pro vás hned několik důvodů, proč rozhodně stojí za to pořídit si netradiční tričko, se kterým na sebe dokážete strhnout veškerou pozornost!

  • Tričko je originální.
  • Umožní vám odlišit se od ostatních.
  • Můžete se vyjadřovat i beze slov.
  • Dodá vaší módě šmrnc.
  • Upoutá pozornost.

Vtipná trička pro ženy

Dobrá nálada sice nevyřeší všechny vaše problémy, ale dokáže naštvat tolik lidí, že rozhodně stojí za to si ji udržet. Znáte tohle přísloví? Pak se jej držte a proplouvejte svým životem s úsměvem na tváři doslova od ucha k uchu! Vtipná trička pro ženy jsou jasným důkazem toho, že vám humor nechybí a že se dokážete zasmát klidně i sama sobě. Navíc platí, že pokud se člověk dokáže jen tak od srdce a upřímně zasmát, má daleko spokojenější a delší život. A to stojí za zkoušku, nemyslíte?

Button_DamskaTricka

Triko jako vtipný dárek, kterým překvapíte

Tričko s potiskem můžete pořídit buď sami sobě, nebo jej můžete použít jako netradiční a 100% originální dárek, kterým zaručeně překvapíte. Dámská trička s potiskem levně vám tak dávají jedinečnou příležitost darovat netradiční dárek za pár korun. Nosit je může každý, kdo se nebojí humoru a má rád legraci. Jestliže si pohráváte s otázkou, čím potěšit sestru, jaký dárek by nejvíce ocenila nejlepší kamaráda nebo co nadělit mamince pod stromeček, pak jste na správném místě. Uvidíte, že tričkem doplněným o zajímavý, netradiční a klidně i vtipný potisk, dotyčné vyrazíte dech!

Potisk na tričko dle vašeho gusta

O výběru potisku rozhodujete vy. Vybírat tak můžete přesně podle svého gusta. V případě, že tričko hodláte věnovat jako dárek, můžete výběr jeho potisku přizpůsobit dotyčnému oslavenci. Fantazii se meze opravdu nekladou!

  • Tričko lze potisknout nejen obrázkem, ale i vtipným nápisem.
  • Originální volbou je těhotenské tričko s potiskem, které mluví za vše.
  • Sami rozhodujete o velikosti či umístění potisku,

Dámská móda: Bavte se už jen tím, že se ráno oblečete!

Také vás někdy přepadl nepříjemný pocit, kdy jste stála před otevřenou šatní skříní a se zoufalstvím v hlase pronesla onu typickou ženskou větu: já nemám co na sebe?! Pak se s námi klidně vsaďte, díky originálnímu tričku už podobné chvilky nikdy nezažijete! Dámská trička s potiskem nabízí nekonečné množství návrhů a originální variant. Vymyslete si tričko podle vlastních představ a bavte se už jen tím, že se ráno obléknete. Zdá se vám to jednoduché? Máte pravdu – je to hračka!

4.5/5 - (2 votes)