Gymsack levně – originál na zádech, vak dle vašeho návrhu

Praktický, skladný a tak oblíbený! O čem je řeč? No přeci o fashion vychytávce jménem gymsack! Levně ho pořídíte i s vlastním potiskem! Módní hit, který si získal popularitu téměř u všech generací. Ano, ocení jej jak malí školáci při výletě či exkurzi, tak styloví a cool teenageři, vysokoškoláci, pospíchající na přednášku, i již dávno prací povinní. Jen babičky a dědečkové zatím vzdorují, ale možná už brzy zahodí své igelitky a radši vykročí do města s gymsackem.  Že se nyní cítíte jako staromódní penzisté, neboť jste dosud neměli o gymsack ani potuchy? Nevadí, svůj přečin můžete hravě napravit  – vždyť koženkové brašny a nevzhledné bágly jsou prostě out, podlehněte trendu gymsacků a sportovních vaků i vy! Ovšem pozor, jsou silně návykové a pořídíte-li jeden, do týdne zatoužíte po dalším!

A co je to ten gymsack?

vak na záda gymsack

Gymsack je speciální vak na záda, opatřený stahovacími šňůrami, které suplují rovnou i ramenní popruhy. Jako hlavní materiál se užívá kvalitní bavlněná látka, díky čemuž je gymsack velice lehký a komfortní. Na zádech jej téměř necítíte, tedy nenesete žádné další kilogramy navíc, jako je tomu ostatně u běžného batohu. Tak šup s vakem na hřbet a honem ven!

Na co je vak na záda určen?

Na banány, rohlíky, chleba… Poradí si opravdu téměř se vším! I když standardně jej asi nejvíce oceníte jako běžného pomocníka při každodenní trase do školy, práce či za zájmovým koníčkem – třeba do posilovny. Pojme jak svačinu a pití, tak potřebné propriety jako zápisník, diář, psací potřeby, mobil, peněženku i oblečení na převlečení. Zdá se vám až příliš malý? Pak vězte, že se dokáže roztáhnout z mini váčku na pořádný vak! Nebrání mu totiž žádné všité výplně, a tak se svému obsahu plně přizpůsobí. I když… z tahání cihel, kovadliny či deseti kilové činky by příliš šťastný nebyl. Ale šejkr s proteinem, řízek s chlebem, pravé české buchty od babičky či jen nový román od Jo Nesbøponese milerád!

Ukažte svůj styl! Vytvořte si gymsack!

Že má gymsack kdekdo a vak tím ztrácí na originalitě, což vám vadí? Pak vás můžeme uklidnit, gymsack klidně noste dál, avšak ještě, než si ho koupíte, dejte prostor své fantazii! Díky našemu speciálnímu editoru si totiž můžete vybrat až z deseti základních barev bavlněného podkladu a dokonce si navrhnout grafický potisk sportovního vaku dle vlastních preferencí a nálad!

Gymsack vak na záda vlastní potisk

Button_VlastniPotisk

Gymsack vypadá výborně v modré i žluté, v zelené i červené. A jak perfektně by se na něm vyjímala právě vaše malůvka, rodinná momentka, portrét milované celebrity, screen z oblíbeného filmu či prostě jen žluťásek, kterého jste vyblejskli na louce a domalovali mu na křídla v Malování smajlíky!

Že se nemůžete rozhodnout, který z motivů nakonec vybrat, který je ten pravý? Tak se už netrapte a objednejte si gymsacků  s různými printy rovnou vícero – třeba na každý den v týdnu jiný, ať není nuda!

Buďte originální, gymsack adidas a nike má každý

Kouknete se kolem sebe a vidíte jen samý gymsack adidasnike nebo vans. Kam se ztratila všechna originalita a unikátnost. Vyrobte si vlastní design, vždyť dnes je to tak jednoduché. Navíc neplatíte zbytečně za značku, vak na záda vyrábíme z kvalitních materiálů a potisk vydrží standardní praní.

Gymsack levně, rychle a stylově

Buďte kreativní, buďte free, buďte cool – vyzkoušejte náš editor návrhů potisku a pořiďte si svůj vak na záda. Naše heslo zní: „Gymsack levně, rychle, stylově!Propadnete také jeho kouzlu a zařadíte se mezi fanoušky, kteří si už život bez stahování šňůrek neumí představit?

5/5 - (1 vote)