Vtipná trička k narozeninám

Na narozeniny se většina z nás těší a je jedno, jestli jsou to narozeniny desáté nebo třeba pětadvacáté. Už od rána cítíme, že se něco děje, že to datum v kalendáři je zkrátka tak nějak výjimečné. Podobné pocity mají i naši nejbližší – rodina, přátelé, dobří kolegové v práci. Ti pořádnější z nás si pečlivě zaznamenali narozeninová data do kalendářů a bedlivě hlídají, kdy se den, označený roztomilým dortíkem, objeví. Ti méně starostliví či více zapomnětliví se o narozeninách dozví od druhých lidí nebo třeba skrze upozornění na sociální síti. Obě skupiny jsou na první pohled naprosto odlišné, ale jedno je spojuje: touha popřát dotyčnému oslavenci a v případě opravdu dobrého vztahu snaha rozradostnit jeho den pěkným dárkem.

Originální dárky k narozeninám

Co ale darovat? Stále to samé dokola. Nevíme, kde vzít inspiraci, kde najít něco, co by druhého opravdu potěšilo. A co hlavně – mnohdy ani nemáme čas na to, abychom hodiny procházeli obchody a usilovně hledali. Také jste zrovna v prekérní situaci a nutně potřebujete originální dárek k narozeninám? Pak pro vás mámě tip – takové vtipné tričko k narozeninám nemůže zklamat!

Dárky s potiskem, teda trička…?

Není to nudné? Určitě vás ta otázka napadla… A my vám říkáme, že rozhodně není! Vy totiž nedarujete jen tak ledajaké tričko! Vy darujete vtipné tričko se super potiskem. No, jen se podívejte do naší nabídky – vybírat můžete nejen podle vlastního vkusu, řídit se lze i věkem oslavence. Ano, u nás naleznete třeba speciální tričko k 18 narozeninám, které jsou výjimečné oficiálním vstupem dotyčného oslavence do světa dospělých. Zlomová je v lidském životě 30, 40 a 50.

Je ve vašem okolí někdo, kdo slaví „kulatiny“? Pak oceníte vtipná trička k 30 narozeninám, ke 40 narozeninám nebo dokonce trička k 50 narozeninám! Ano, složité shánění dárků je fuč – letos v dárkovém papíře zazáří vtipná trička s nápisem!

Vtipná trička s nápisem

V našem editoru si můžete vytvořit libovolné nápisy na tričko. Popřejte obdarovanému vše nejlepší k narozeninám originálním textem!

Button_VlastniPotisk

Opravdu je vhodné darovat tričko s potiskem?

Stále váháte? Chápeme, jistě přemýšlíte nad tím, zda se dotyčnému bude takové vtipné tričko líbit. Vždyť ne každý dokáže ocenit humorný dárek. Na druhou stranu je ale mnoho takových, co se rádo od srdce zasměje. A vlastně je takových většina – vždyť my Češi si rádi děláme legraci a dokážeme nebrat vážně i sami sebe! Že to není až taková pravda? Pak vězte, že při narozeninové oslavě je legrace žádaná a jakákoli vtipná iniciativa se vyplatí. Vždyť vtipné narozeninové tričko se automaticky nerovná snaze dotyčného urazit, naopak! Z vlastních zkušeností víme, že je to výborný dárek k 50 narozeninám pro muže, ale také pro menší děti a dorost. A které tričko s potiskem skončí ve vašem dárkovém papíře? Zvolíte dětské narozeninové tričko pro juniora či juniorku, anebo budete lovit ve vyšších věkových kategoriích?