Placky a odznáčky podle Tvého designu

Originální placky buttony s vlastním designem. Vytvoř si vlastní placky a buttony! Teď si můžeš nadesignovat svoji vlastní placku, odznáček nebo magnet.

Připravili jsme interaktivní editor, díky kterému můžeš vkládat a pozicovat texty, své vlastní obrázky, můžeš využít i obrázky z naší galerie a volitelné je také pozadí placky.

Unikátní editor pro Tvoje placky, odznáčky a buttony

editor

Originální placky podle Tvého stylu

Vyzkoušej náš editor pro tvorbu a potisk placek a odznáčků. Najdeš tam i množství inspirativních odznáčků různýho stylu. Buď originální. Nevybírej si pouze z nabídky, kterou uvidíš v obchodech. Buď kreativní a vytvoř si vlastní placku.

Výroba placky

Placky buttony pro firmu

Hledáte cesty, jak zviditelnit vaši firmu nebo značku? Placky jsou skvělým způsob, jak toho docílit efektivně a nízkonákladově.

Placky, buttony nebo odznáčky – nazývejme to jak chcete – jsou velmi oblíbené a v porovnání s ostatními reklamními marketingovými předměty velmi levné.

Buttony jsou také originálním představením vaší značky nebo firmy.

Placky klientovi zůstanou navždy. Nejsou jako propiska, která se vypíše nebo čokoláda, která se sní. Placku připíchnete a ona drží, dokud jí prostě nesundáte.

Placky a odznáčky

Inspiruje se řadou nápadů pro placky, odznáčky a buttony. Inspiruje se a pak si vytvoři svoji vlastní placku!

Nevybrali jste si z naší předlohy? Nevadí!

Přejděte do editoru a vytvořte si svoje vlastní placky buttony!

Ano vyrábíme placky buttony a odznáčky dle Vaší předlohy. Dodejte libovolnou grafiku.

Náš editor pro placky a buttony vám navíc umožní měnit barevné pozadí, přidávat text, měnit font (písmo), různé efekty natáčení.

Velikosti placky

Vyrábíme tři velikosti placek, a to:

  • Malý button s průměrem 45mm
  • Střední button s průměrem 50mm
  • Velký button s průměrem 58mm

Kde všude lze placky využít?

Možností, kde všude placky a buttony využít je nespočet. Může jít o maturitní plesy, večírky, narozeninové oslavy. Často si placky objednávají také sportovní tými. Buttony jsou originální dárek pro holky i kluky. Hipsteři je milují 🙂

Spoustu placek si můžete koupit v nejrůznějších obchodech. Skvělé na našem editoru je, že si prostě vytvoříte vlastní placku s potiskem nebo nápisem dle vašeho nápadu! Neplatíte přemrštěné poplatky ani si nemusíte objednávat desítky buttonů.

Kupte si klidně jenom jednu placku! 🙂

Rate this post