Vtipná těhotenská trička s potiskem

Hledáte vtipná těhotenská trička s potiskem? Připravili jsme pro vás spoustu inspirace a rad, jaké těhotenské tričko je vhodné, najdete tu i skvělou inspiraci pro vtipné nápisy na těhotenská trička. Tak pustťme se na to!

Těhotenská trička

Těhotenská oblečení a především těhotenská trička nejsou snadno k dostání, výběr není velký a pokud už nějaký je, nemusí se vám vždy konkrétní design trička nebo barva trička líbit.

Co kdyby existoval nástroj, kde byste si vytvořili vlastní těhotenské tričko. Zkrátka vybrali byste si svoji barvu, potisk, přidali klidně nějaký nápis. Neomezené možnost a nespoutaná kreativita.

Líbí se vám ten nápad?

Ono je to ale možné!

Podklady pro potisk na těhotenská trička

Těhotenské tričko bílé anebo černé?

Button_VlastniPotisk

Máte rády bílá těhotenská trička? Nejste příliš na barvičky a preferujete jednoduchost? A co takhlé těhhotenské tričko černé?

Pamatujme na to, že bílá barva rozšiřuje a černá barva zúžuje. Jakmile ale jako maminky překročíme určité měsíce těhotenství, pak už je naše bříško na obdiv ať už chceme nebo ne. Navíc stále více maminek vystavuje své rostoucí bříško na obdiv. Takže spíše než červnou, raději volí bílou barvu pro těhotenské tričko.

Barevné těhotenské tričko

Button_VlastniPotisk

Máte naopak rády barvičky? Bez barviček to prostě nejde a musíte světu vyjádřit, jak dneska svítíte? Tak si určitě vyberte nějaký zářivý barevný podklad pro těhotenské tričko a následný potisk.

Náš editor umožňuje zvolit si:

 • těhotenské tričko modré
 • těhotenské tričko tyrkysové
 • těhotenské tričko růžové
 • těhotenské tričko fialové
 • těhotenské tričko červené
 • těhotenské tričko žluté
 • těhotenské tričko oranžové

Těhotenská trička s potiskem

 

V našem online editoru si snadno vytvoříte těhotenská trička s potiskem. Máme předpřipravenou řadu vlastních potisků z naší databáze, avšak není problém, abyste si nahráli do editoru vlastní obrázek a ten nechali potisknout na tričko.

Těhotenská trička s obrázky na bříšku

Těhotenská trička s obrázky na bříšku jsou velmi oblíbené mezi maminkami. V našem online editoru si můžete vybrat jeden z předpřipravených designových návrhů potisku anebo můžete nahrát jakýkoli obrázek z vašeho počítače.

Jaká mohou být těhotenská trička s obrázky na bříšku? Pojďme si dát nějakou inspiraci potisků obrázků na bříško maminky:

 • Potisk malých nožiček
 • Potisk s miminkem
 • Potisk zvířátka
 • Potisk jména miminka

Těhotenská trička s vtipným potiskem

tehotenska_tricka_mix

Button_HotovaTricka

Hledáte vtipná těhotenská trička? A co třeba těhotenská trička s vtipným potiskem? Vtipná těhotenská móda jde kupředu, chytněte tenhle vlak a buďte IN.

Doby skrývání svého těhotenství jsou pryč. Dnes naopak maminky upozorňují na své bříško všemi možnými způsoby. A je to zábava! Dejte na obdiv své těhotenství vtipnou formou.

Těhotenská trička s miminkem

Zřejmě vůbec nejoblíbenější kategorií jsou těhotenská trička s miminkem, tedy těhotenská trička s potiskem miminka. Miminka jsou navíc tak roztomilá. Samozřejmě se jedná o jemnou karikaturu, ale výsledný obrázek působí skutečně vtipně.

Maminky mají rády těhotenská trička s miminkem 🙂

Vtipná těhotenská triška s potiskem

Těhotenská trička jsou velmi pohodlná a delšího střihu. Tričko má kulatý výstřih. Materiál těhotenského trička je 92% bavlna, což zajišťuje velmi příjmený pocit během nošení. Těhotenské tričko je průžné a díky efektivnímu bočnímu řasení se přizpůsobí rostoucímu bříšku maminky.

Těhotenská trička máme ve velikostech S, M, L a XL.

4.5/5 - (4 votes)