Potisk triček na vodu – vtipná vodácká trička. Vytvoř si vlastní triko

potisk triček na vodu

Hledáte pro svoji letní dovolenou originální vodácká trička? Inspirujte se v naší galerii anebo si vytvořte vlastní triko. Zajišťuje potisk triček na vodu, vytvoříte si ho snadno online a už do 2-3 dnů může být u vás doma. Skvělý dárek pro vodáky, překvapení pro celý tým vodáků!

Léto se kvapem blíží a spousta z nás vymýšlí prázdninový program, kterým by zabavil naše ratolesti, odreagoval nás od celoročního shonu a užil si pořádné dobrodružství. Jet na vodu je povětšinu času už klasická letní tradice, kdy si celá banda kamarádů či celá rodina koupí trika na vodu a vyrazí brázdit ty nebezpečné divoké české řeky za vidinou zábavy, dobrodružství, a občas za cenu i toho nedobrovolného vykoupání. Vybavení správného vodáka je základní věcí, na kterou by se mělo dostatečně dbát, a jinak tomu není ani u vodáckých triček.

Potisk triček na vodu

Říkáte si, proč se zrovna řešit potisk triček na vodu? Že nějaké triko popadnete ze skříně a bude vyřešeno? I to je možnost, ale proč si vodu neužít se vším všudy a pořádně se na ní nevybavit? Týmové oblečení a trička na vodu mají něco do sebe, navodí zkrátka to tu správnou atmosféru vodáků.

Vodácká trička jsou základem pro vodáky

Stačí se během léta porozhlédnout po řece u Českého Krumlova, kde to „sviští“ jedna loď za druhou a lidí v ní mají jednu věc společnou. Všichni si pořídili (většinou) pruhovaná trika na vodu, aby ostatní široko daleko poznali, že patří k sobě. Ale co když má námořnická trička víc skupin? Jak odlišit proužky od proužků, když je to přeci ten nejpoužívanější a logicky nejlepší motiv, pokud se chcete vydat na vodu? Námořníkem chce být každý, jak se ale odlišit od těch ostantích? Řešení je jednoduché. Buďte jiní, buďte originální. Vezměte to všechno s humorem! O tom přece voda je. Vtiskněte svým tričkům punc vtipnosti tím, že dáte proužkům navíc vtipný vodácký motiv. Takový, který nikdo jiný nemá.

Vtipná vodácká trička vás odliší a pobaví

vodácká trička

Jak můžete vidět u přiložených obrázků, nabídka je široká. Nechcete se vzdát typických proužků? Nemusíte. Anebo se chcete úplně odlišit od ostatních? Sáhněte po těch jednobarevných. Jedna věc ale všechny vodácká trička spojuje, a to jsou vodácké motivy. Od těch úsměvných a milých, až po ty drsnější a pravdivé. Zkrátka, každý typ humoru si vybere. A u velikostí je to stejné, nabízíme dámská a pánská vodácká trička, a dokonce i malé velikosti pro ty nejmenší, za to ale nejnadšenější a nejdrsnější vodáky.

Potisk triček na vodu! Vlastní potisknuté vodácké triko!

vlastní potisk triček

Nenašli jste motiv, který by se vám zalíbil, nebo máte vlastní originální nápad? Není nic jednoduššího než si tričko vyrobit na míru přesně pro svou vodáckou bandu. Vodácké motivy na trička nemají žádná omezení, záleží jen na vaší fantazii a síle humoru. Vytvořte si vlastní potisk triček na vodu. Jak na to?

  • Klikněte na tlačítko Vlastní potisk
  • Zde se vám otevře čisté bílé tričko, které můžete změnit na jakoukoli barvu.
  • Pokud tento typ trička nechcete, můžete ho změnit vlevo nahoře, kde je ikona „změň produkt
  • Díky tomuto můžete vytvořit pánská vodácká trička, dámská vodácká trička nebo například i dětská.
  • Největší výhodou Online tvořiče je to, že si tričko vytvoříte přesně podle svých představ. Můžete přidat vlastní fotografii, nebo text.
  • Také můžete použít funkci motiv, která vám nabídne spoustu malých grafických obrázků, kterými můžete triko obohatit.

Fantazii se meze nekladou! Tak neváhejte a pusťe se do toho. Nahoře nad Online tvořičem také naleznete dva odkazy, které vám nabídnou pár tipů, jak tričko nejlépe navrhnout.

Proč si pořídit speciální potisk trička na vodu?

Nejen, že budete se svou skupinou nezapomenutelní, pokud budete mít vtipná a originální vodácká trička, také vám zůstanou jako milá vzpomínka na dobrodružnou pouť po českých řekách, kde jste zažili spoustu zábavy. A kdo ví, třeba právě vtipné tričko visící nenápadně ve skříni vám připomene všechna ta dobdoržuství a nakonec vás donutí ho vytáhnout ze skříně, popadnout pádla a vrátit se na místo činu.

vodácké motivy na trička

Potisk triček na vodu zajišťujeme v naší brněnské provozovně. Vaše originální vodácká trička doručíme po celé ČR běžně do 2-3 pracovních dnů.

4.3/5 - (3 votes)