The Big Bang Theory: Seriál, který máte na triku!

Jak jsem předpokládal, jsem nemocný. Moje horečka rostla exponenciálně od dvou ráno a teď produkuji hlen v alarmujícím množství. Co to plácáme? My ne, to Sheldon. Ano, přesně ten týpek s tím obrovským IQ, ale opovažte se mu říct, že je chytrý. Tím byste ho sesadili hodně nízko. On je přece geniální. A my se rozhodně nebojíme označit za geniální i zbytek posádky slavného seriálu Teorie velkého třesku.

Einstein by se ve střetu se Sheldonem Cooperem mohl jít rovnou zahrabat. Vlastně, on už zahrabaný je, takže Albertovi klid a odpočinek v pokoji, kdežto bránici relax nedopřávat. Honem nahoďte další díl a bavte se. Anebo máme lepší návrh – nahoďte stylové oblečení, třeba právě trička Sheldona Coopera.

Seriál TBBT je král sitcomů

Amerika nám na obrazovky poslala mraky seriálových skvostů, tamější scénáristé a režiséři jsou zkrátka mistři na situační komedie. Jedním takovým seriálovým diamantem je právě i Teorie velkého třesku, která zachycuje osudy mladých fyziků Sheldona a Leonarda a jejich životní patálie.

Hlavní postavy seriálu TBBT

  • Sheldon Cooper (Jim Parsons)
  • Leonard Hofstadter (Johnny Galecki)
  • Penny (Kaley Cuoco)
  • Howard Joel Wolowitz (Simon Helberg)
  • Rajesh Ramajan Koothrappali (Kunal Nayyar)
  • Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik)
  • Bernadette Marien Rostenkowski (Melissa Rauch)

Veškeré humorné scénky jsou postaveny na myšlence, že genialita rozhodně neznamená vést bezstarostný život. K čemu je vám znalost nejšílenějších matematicko-fyzikálních pravidel, když neumíte klofnout pořádnou ženskou? Úsměvné trable ze světa nerdů a geeků si rychle zamilovaly davy diváků, ty české nevyjímaje.

Patříte i vy mezi znalce těch nejlepších hlášek Sheldona, Leonarda, Penny, Howarda či Leslie? Pak byste měli všem okolo ukázat, že vaše divácké srdce buší jedině pro deset řad populárního sitcomu. Oblečte trička Sheldona Coopera a vychutnejte si závistivé pohledy kolemjdoucích fandů i obrýlených nerdů.

Trička The Big Bang Theory prostě chcete

Dámské nebo pánské triko? Máme obojí, vždyť seriál Teorie velkého třesku milují kluci, holky, muži i ženy. Se Sheldonem na triku se běžně producírují i důchodkyně. BAZINGA! No jasně, trochu vtipkujeme, ale možná máte ve svém okolí skutečně osobu vyššího věku, která slavným nerdům propadla – v tom případě by Big Bang Theory tričko přišlo vhod. Kam tím míříme? K tomu, že tričko Teorie velkého třesku může posloužit jako perfektní dárek. Stačí zvolit typ, velikost a objednat. Tradá, už druhý den máte originální kousek doma.

Dárek nezapomeňte stylově zabalit a opatřit nějakou tou fyzikální hádankou. Každý správný fanoušek Sheldona Coopera takový detail ocení – i rozbalování musí být věda!

Které tričko The Big Bang Theory bude vaše?

Vybrat si z vícera variant je vždycky nelehký úkol. A jelikož stejně jako Sheldon milují výzvy i jeho nadšenci, rozhodli jsme se výběr lehce zkomplikovat. Nebojte, žádná šifra vás nečeká, ale pořádná kupa triček ano. Trička, co nosí Sheldon a “sheldonisté” totiž nelze prodávat ve dvou provedeních

Teorie velkého třesku je natolik inspirativní, že nás podnítila k velkému třesku i u mašiny na potisky. Tričko The Big Bang Theory tak zdobí nejen výrazným písmem napsaný název seriálu, ale i vtipné hlášky, fotografie hlavních hrdinů, Sheldonův vychytaný diagram přátelství, monoskop a další legrační obrázky, které se se seriálem pojí. A navíc je veškeré oblečení ze série Teorie velkého třesku za nízké ceny. Víte, co by vám poradil samotný Sheldon? Na základě fyzikálního propočtu by jeho odpověď zněla jasně: Kupte si na každý den v týdnu jiné Big Bang triko. 

A my souhlasíme – měl by pravdu ten hoch! Navíc tentokrát bez oblíbeného “Bazinga!”, zkrátka zcela vážně. Takže, už máte plný košík? Natřeskejte to do něj!

Trička s potiskem The Big Bang Theory

Víte, že dostanete ke každému tričku oficiální nálepku The Big Bang Theory zdarma? 🙂

4/5 - (1 vote)