Vybarvovací tašky – perfektní dárek i praktický pomocník na nákup

Pomačkaný igelit s vybledlým nápisem a logem zdejších marketů není nic extra. Co si budeme nalhávat, nevypadá dobře ani při skutečném nakupování, natož při běžném nošení jako rezerva, když už náruč nebo kabelka nestačí. Co si takhle na příští nákup vyrazit s daleko hezčím a originálnějším pomocníkem? Taška na nakupování nemusí být jen z plastu, vsaďte na látku! Vybarvovací tašky přináší skutečnou revoluci.

Nejen že jsou tašky ekologické, ale jsou především neuvěřitelně variabilní – každý si může vytvořit tašku, jakou chce!

Látková taška si vás získá! Vybarvovací taška s potiskem…

Že se vám líbí pestrost igelitových tašek a že si kupujete pěkné, s roztomilým potiskem? Dobrá, ale jak vydrží v takovém hezkém stavu igelitka dlouho? Krátká životnost a velká náchylnost k roztržení, včetně úplného protrhnutí, se s plastovými taškami úzce pojí. Skutečně vás baví sbírat kutálející se rajčata po celé ulici? Opravdu nemáte vztek, když vám ostřejší hrana krabice s džusem udělá díru do kožíšku natištěné kočičky?

My ano, a tak jsme igelitové tašky poslali jednou provždy k ledu. Látkové tašky jsou lepší. A originálnější. Vybarvovací tašky možná překvapí i vás!

Zabořte fixy do látky a vybarvujte!

Co máme pořád s tou originalitou? Čím tak může látková taška vynikat? Už vás nebudeme déle napínat, celé kouzlo tkví v možnosti, si tašku vybarvit dle vlastní chuti i nálady.

Speciální vybarvovací tašky jsou totiž celé bílé jako list papíru. Jediné, co na tašce upoutává pozornost, je předtištěný, černý obrys. Samozřejmě, nosit ji můžete i v této podobě, ale proč nevyužít příležitosti a nepustit se do vybarvování?

Fixy nemusíte nikde hledat, ani dokupovat. Šest základních barev je totiž dodáváno přímo s vybarvovací taškou.

Vybarvovací taška jako úžasný dárek

Látková taška nemusí dělat radost jenom vám, můžete ji darovat přátelům, rodičům, prarodičům i třeba sourozencům nebo kolegům. Hodí se jako milá pozornost k narozeninám, k svátku, k výročí i pod vánoční stromeček. Navíc u tašky k vybarvení nehrozí, že zůstane ležet v koutě. Jedná se totiž o praktický dárek, pro který se vždycky najde využití a zároveň o formu příjemné zábavy a relaxace. Pokud by vás konkrétně taška nezaujala, pak máme pro vás také vybarvovací trička.

Samotné vybarvování je výbornou, kreativní činností, při níž se perfektně odpočívá. Vybarvovací taška je zkrátka nejen nákupní, ale i antistresová. A nebojte, radost bude dělat i po oživení barvami – třeba při nudném postávání před pokladnami v obchodě. Stačí se kouknout na barevné dílko, koutky úst letící vzhůru zaručeny!

Odložte papírové omalovánky! Sice jsou momentálním horkým trendem, vybarvovat lze ovšem i zajímavější plochy – třeba ty bílé na látkové vybarvovací tašce. Dáte přednost motivu kočky, mandaly nebo jednorožce? Vybírejte ze široké škály natištěných předloh a potěšte sebe nebo své blízké milým dárkem. Popusťte uzdu fantazii a domalujte si sami tašku, se kterou můžete vyrážet nejen na nákup. Vybarvovací plátěná taška poslouží i místo běžné kabelky, ovšem pozor, je zcela unisex.

  • Prohlédněte si celou nabídku motivů vybarvovacích tašek na této stránce.
  • Anebo si chcete vytvořit vlastní tašku? Přejděte na náš online editor.
3.3/5 - (3 votes)