Trička Game of Thrones – pánská i dámská s originálním potiskem

trička hra o trůny

Seriál Hra o trůny nedávno zakončil sedmou sérii a opět to byla epická show, která otřásla celým seriálovým světem. Takový fantasy seriál tu nikdy nebyl a možná už nikdy ani nebude. Fanoušci už se netrpělivě těší na poslední sérii, která celý příběh uzavře, a jestli jsi i ty při oznámení stanice HBO, že poslední série bude až v roce 2019, byl hrůzou zděšený, sprav si náladu a pořiď si alespoň seriálové tričko Game of Thrones. Takový kousek oblečení nesmí žádnému správnému fanouškovi ve skříni chybět.

Game of Thrones je nejoblíbenější seriál

Game of Thrones, aneb Hra o trůny je seriál, k němuž posloužila knižní předloha od George R. R Martina a jedná se o příběh z fiktivních kontinentů. Základní zápletkou je soupeření mezi znepřátelenými rody o Železný trůn v sedmi království, tato zápletka však dalšími postupnými sériemi nabírá na velikosti a příběh se rozplétá na více dějových linek. V seriálu je velké množství hlavních postav, jejichž životy se proplétají, dochází k intrikám, lžím a podvodům. Game of Thrones je známa svou brutalitou a faktem, že nikdo to tam nemá „jisté“, jak známe z ostatních seriálu, kde ta nejhlavnější postava přeci vždy a vše přežije.

Seriál za svou existenci vyhrál 26 cen Emmy a přilákal nejvíce diváků v historii HBO. Rekordy láme pravidelně s každou novou sérií a ač se každý rok zdá, že Game of Thrones už nemůže být více populární, každá nová série přesvědčuje o opaku.

Pořiď si seriálové tričko Hry o trůny

Ať tedy jsi dlouhodobým fanouškem, anebo ses chytil až při nedávné sérii, pořiď si tričko Hra o trůny s potiskem, ať ho můžeš hrdě nosit, zatímco budeš čekat na novou sérii.

Trička lze zakoupit se známými slogany, které vyjadřují nejdůležitější mementa, či situace ze samotného seriálu. Tričko Winter is coming, anebo pánské tričko Night Watch je aktuální od první série až po tu sedmou, takže s nimi rozhodně nemůžeš nic zkazit.

Mimo to, Winter is coming (zima se blíží) se stalo celosvětovým ustáleným výrazem, který se různě transformuje, upravuje, nebo dokonce využívá v komerčních reklamách, které se seriálovou tvorbou nemají nic společného. Game of Thrones zkrátka táhne, ať už jste kdokoli, nebo odkudkoli.

Velmi oblíbený se stal také výrok „You know nothing“ (nic nevíš). Seriálové hlášky jsou velmi chytlavé – podívat se můžete také na Bazinga tričko ze seriálu Teorie velkého třesku (Big bang theory).

Originální potisky na tričko

Není tajemstvím, že bitva o železný trůn (a nejen ten) houstne a situace se začíná přiostřovat, pokud se dá o něčem takovém v rámci Game of Thrones vůbec mluvit. Máš svého favorita mezi hlavními postavami? Pánská trička Game of Thrones nabízí potisky s rodem Stark, Targaryen a Lannister. Svého favorita si každý určitě najde. Tak proč ho neukázat?

trička hra o trůnyProhlédnout celou galerii triček s potisky Hra o trůny

Dámské tričko Game of Thrones

Pokud tvá přítelkyně propadla kouzlu Jona Snowa, neměj jí to za zlé. Není jediná. Dámská trička Game of Thrones nabízí potisk s fotografií s Jonem, anebo s Tyrionem Lannistrem. Dodáváme jak pánská tak dámská trička, navíc si můžete vybrat z několika střihů triček.

Oblečení Game of Thrones tě netáhne? Nevadí!

věci game of thrones

Fanshop toho nabízí mnohem víc než oblečení Game of Thrones. Pokud máš ve skříni triček i mikin dost, anebo se jen nechceš procházet v triku s erbem Starků na prsou, hrnek pro teplou kávu ale určitě oceníš. Variant potisků je opravdu mnoho, můžeš zůstat věrný jednomu rodu (i když víme, že s tou věrností to v posledním díle nebylo tak vážné), anebo si můžeš pořídit hrnek s hesly jako je Winter is Coming. Kromě triček a hrnečků, fanshop nabízí také mikiny a polštáře s podobnými potisky anebo dokonce přívěsky. Každý si zkrátka vybere – věcí Game of Thrones je spoustu! Tak na co ještě čekáš?

Vstoupit do fashopu Game of Thrones

Vytvoř si vlastní tričko Hra o trůny

Chceš mít ten nejoriginálnější potisk Game of Thrones na tričku? Máš vlastní nápad pro potisk a nemůžeš takové tričko nikde najít? Vytvoř si vlastní tričko Game of Thrones v online editoru! Jednoduše vlož jakýkoli obrázek na tričko, uprav velikost, klidně přidej svůj text, uprav barvy, velikost písma nebo styl písma a my pro Tebe tričko potiskneme a doručíme až domů.

5/5 - (1 vote)