Vtipná cyklistická trička a tip na dárek pro cyklistu!

cyklo trička s potiskem

Slaví váš dlouholetý kamarád narozeniny a vy opět marně vymýšlíte dárek? Vaše představa je celkem přesná. Mělo by se jednat o něco originálního, co vystihuje charakter oslavence. Pokud je váš kamarád cyklista, máme pro vás originální tip na dárek – vtipná cyklistická trička!

Ať už se jedná o cyklistu, který má v nohách stovky najetých kilometrů a láme jeden osobní rekord za druhým, nebo je to cyklista rekreační, jistě tričko s cyklistickým motivem ocení.

Originální a vtipná cyklo trička

Trička nemusí sloužit pouze jako vtipný dárek pro cyklistu. Pokud podnikáte výlety na kole s celou rodinou nebo s partou přátel, může sloužit jako unikátní cyklodres, díky kterému budete nezapomenutelní a výlet se rázem promění v cestu za dobrodružství plnou legrace a společných zážitků.

Cyklistická trička se hodí jak pro muže, tak pro ženy. Vybírat můžete z pestré škály barevného provedení. Zvolit můžete poměrně jednoduchá trička s potiskem kola nebo vtipnou kompozici složenu z obrázků a textů.

vtipná cyklistická trička s potiskem

Dárek pro vášnivého cyklistu na přání

Dárek pro cyklistu si můžete vytvořit přesně podle svých představ. Nemusíte kupovat již připravená cyklistická trička s potiskem, ale můžete si tričko vytvořit přesně na míru. Taková trička s cyklo motivem mohou zahrnovat přezdívku, nejlepší hlášku, fotku a tak dále.

Vytvořte si vlastní cyklo tričko s potiskem

vlastní potisk triček

Cyklotričko si jednoduše vytvoříte z pohodlí domova prostřednictvím online editoru. V klidu si můžete promyslet celkový design, popřípadě ho měnit dle potřeby. Práce s editorem je nenáročná. Na obrazovce se vám objeví paleta barev a velikostní tabulka, na základě které vyberete podle potřeby. Na tričko je možné nahrát motiv formou fotografie nebo obrázku a přidat text.

Takto vytvořeným nebo zakoupeným tričkem jistě uděláte nefalšovanou radost. Nejkrásnější dárek je ten, do kterého vneseme kousek naší osobnosti, nápad a především lásku, se kterou dárek vybíráme a vytváříme.

4.6/5 - (5 votes)