Trička s vlastním potiskem levně

Hledáš trička s vlastním potiskem levně? Pak jsi na správné stránce, protože u nás si můžeš vytvořit originální tričko s vlastním motivem (potiskem, nápisem, barvou) a ceny jsou velmi dostupné. Konec omáčky, pojďme se podívat, jak vypadá výroba trička s potiskem 🙂

Potiskneme tričko Tvým návrhem. Začni tvořit!

Vyrob si vlastní tričko levně

Trika-s-vlastním-potiskem-levně

Interaktivní tvořič, kde si vyrobíš vlastní tričko – vložíš svůj vlastní obrázek a napíšeš vlastní text. Snadno si vytvoříš originální trička s vtipným potiskem.

 • Dámská i pánská trička.
 • Široká nabídka střihů triček.
 • Různé barvy triček.
 • Galerie předpřipravených potisků.
 • Možnost vložit vlastní potisk – foto či jakýkoli obrázek.
 • Tričko s vlastním potiskem máš doma do 3 dnů.

Začni tvořit vlastní tričko!

Dámská trička s vlastním potiskem levně

Dámská trička s vlastním potiskem vyrábíme levně a rychle. Trička jsme schopni vyrobit a doručit na vaši adresu během 3 dní. Pokud potřebujete potisk na triko rychleji, neváhejte nás kontaktovat pro expresní doručení.

Řada obchodníků nabízí potisky na trička s nějakým minimálním množstvím. My ale jdeme s dobou. Jasně že umožňujeme vytvořit dámská trička s vlastním potiskem levně. A sakra rychle. Náš online editor Ti umožní vytvořit si jakékoli tričko, namixovat ho libovolným vlastním potiskem, doplnit klidně o nějaký nápis a k tomu si klidně změň i barvu trika.

Holky, nabízíme vám maximální svobodu kreativity. Víme, že jste tvořivé, a náš editor vás v ničem nespoutá.

Na nic nečekej a začni tvořit vlastní tričko online.

Pánská trička s vlastním potiskem levně

Vytvořit pánská trička s vlastním potiskem vyjde dneska velmi levně. Nemusíte najednou objednávat desítky nebo stovky kusů. Provádíme potisky na trička už od jednotek kusů. Ano, klidně vám potiskneme jedno jediné tričko.

Buďte originální. Vyrobte si vlastní pánské tričko s potiskem levně.

Button_VlastniPotisk

Pozor na super levné potisky na trička

Potisk na trička by měl být kvalitní a odolný. Dejte proto pozor na nějaké super žhavé nabídky na potisky na trička, které jsou až podivně levné.

Vždy se zajímejte o to, o jakou technologii potisku se jedná.

Naše potisky na trička je nyní ještě vylepšená díky digitálnímu tisku. Potisky jsou maximálně kvalitní a vydrží mnohonásobné praní. Digitální potisk má mnohé výhody mezi které patří např.:

 • Kvalitní potisk s dlouhou životností
 • Výborné prokreslení detailů
 • Jemné barevné přechody v potisku
 • Potisk na trička je měkký
 • Potisk je příjemný i na omak

Důležitá je tedy kvalita tisku, nikoli jen cena. Orientovat se pouze na vyhledávání trička s vlastním potiskem levně je rizikové právě z důvodu nekvalitního potisku na tričko.

Na jaká trika tiskneme?

Máme široký výběr ze střihů triček s krátkým rukávem. Můžete si vybrat také různé trika bez rukávu či trika s dlouhým rukávem. Textil k potisku je kvalitní a samotné tričko i potisk vydrží několik desítek praní bez jakéhokoli poškození.

Přesvědčte se o technologii potisku, kterou využíváme.

Sportovní trička s vlastním potiskem

Ano, tiskneme také na sportovní trička. Nově si tak můžete vyrobit svůj vlastní dres. Nezpomeňte, že pokud plánujete potisk více jak 5 triček, získáváte od nás slevu. Pokud tedy plánujete pořídit sportovní trička s potiskem loga či týmového znaku, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nacenění.

Proč lze u nás pořídit tričko s potiskem levně?

U nás máte hned několik důvodů, proč pořídit tričko levně.

Osobní odběr vašeho trička s vlastním potiskem ve všech krajských městech

Osobní odběr vašich objednaných triček s potiskem nabízíme ve všech krajských městech po ČR! Běžíme přes Uloženku.

Příprava zásilky k osobnímu odběru trvá většinou jeden pracovní den.

A ještě jedna dobrá zpráva. Ano, můžete platit kartou 🙂

Tričko s vlastním potiskem můžete mít levně a 3 den u vás doma. Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Praha, žádné město není dost daleko! 🙂

Poštovné za tričko s potiskem nad 800,-Kč levně, vlastně zadarmo

Ano, nabízíme poštovné zcela zdarma, a to při objednání trička s vlastním potiskem v ceně nad 800,-Kč. Samozřejmě můžete objednat více triček, důležitá je konečná cena. Tedy můžete objednat jedno tričko za 350,-Kč a druhé za 455,-Kč a celý balíček se už nenavýší ani o korunu, poštovné budete mít zdarma!

Slevy na trika?

A věděli jste, že máme také množstevní slevy pro trička? Zajímavé slevy pro maturitní a absolventská trička či sportovní trička týmová.

 • 20% sleva pro 5-9ks
 • 30% sleva pro 10-19ks
 • 35% sleva pro 20-49ks
 • 40% sleva pro 50-99ks

Trička s vlastním potiskem levně od 250,-Kč

Trička nabízíme levně, a to jak pánská tak dámská trička od 250,-Kč. S potiskem pak vyjdou o pár kaček víc a záleží to samozřejmě na tom, jak velký potisk na tričko umístíte, případně jaký střih trička vyberete. Obecně trička s vlastním potiskem levně vyrobíme a doručením na vaši adresu do 3 dní. Potisk je velmi kvalitní vydrží několik vyprání. Neváhejte navštívit náš online editor, kde si potisk na tričko můžete nadesignovat.

Button_VlastniPotisk

Výroba triček s vlastním potiskem. Originální trička s vtipným nápisem a grafickým motivem 🙂

5/5 - (1 vote)