Vytvořte si vlastní kšiltovku

Vytvoř si vlastní kšiltovku v online editoru! Pamatujete 90. léta? Velkým hitem byla nejen široká trička, zavazovací tenisky „číny“ a lacláče, ale i velice praktická pokrývka hlavy – no jasně, kšiltovka! Nosili ji kluci i holky, slavní i ti z řad běžného lidu. Byla prostě skvělá a stále taková je.

Kšiltovka svou popularitu totiž dokázala obhájit v podstatě do dnešních dní. A pozor! Momentálně slaví velký comeback! Ano, kšiltovky se opět zhusta nosí a nemusí jít nutně o černé retro… Díky dnešním technologiím se i s takovou obyčejnou kšiltovkou dají dělat divy!

Zdroj: Náhled editoru Belabel.cz

Originální kšiltovka rychle a nezběsile!

Zatoužili jste po vlastní kšiltovce? A nechcete na své hlavě nosit žádnou nudu? Pak vás zajisté potěší možnost vytvořit si vlastní čepici s potiskem. Taková kšiltovka s vlastním potiskem, to je zaručený originál, který neuvidíte na žádné jiné hlavě. A navíc – perfektně díky ní vyjádříte vlastní vkus a třeba i styl, který uznáváte.

Nebo se pokusíte vtipkovat a vytvoříte si snapback potisk s kapkou humoru? Překvapte své okolí, vyjádřete své názory a preference – ano, jde to i skrze tak jednoduchou záležitost, jako je vlastní potisk kšiltovky!

Klasická kšiltovka nebo snapback

Zdroj: kšiltovky z editoru Belabel.cz

Rodina kšiltovek se nám už v 90. letech rozdělila na dvě hlavní linie. Kšiltovkovou klasiku znají všichni, ale co si představit právě pod pojmem snapback? Nebudeme vás napínat! Jedná se o speciální kšiltovku s plastovým zapínáním.

„Snap“ a je zapnuto! Jistě – podle charakteristického „snap“ lupnutí dostala kšiltovka jméno. A když už jsme u toho výčtu druhů kšiltovek, pak musíme vypíchnout i pokrývky hlavy s rovným kšiltem. Ano, jsou to přesně ty „stylařské“ čepice, které často nosí hip-hop fanoušci. Sluší ovšem i hip-hop nefanouškům a perfektně se hodí k streetovému stylu oblékání.

Máte doma skateboard? Pak je pro vás rovný kšilt povinností! Ale klidně se se svou street kšiltovkou projeďte i na bicyklu, na typu sportovní aktivity zase až tak nezáleží. Vypadá dobře i při procházce se psem. A vám to v ní bude samozřejmě slušet také!

Navrhni si vlastní kšiltovku

Máme pro vás senzační návod: koupit, vybalit, vzít, nasadit a jít! Jak jednoduché! Ale ještě, než si svou první nebo třeba desátou kšiltovku koupíte, okořeňte její vizáž mimořádně zajímavým vlastním návrhem.

Vytvořte si vlastní kšiltovku online

Zdroj: Belabel.cz

Zahrajte si na designéra či přímo na módního návrháře! Nebojte, kšiltovka je už hotová, stačí ji jenom trochu doladit. Otevřete si náš speciální editor, projděte si přednastavené motivy, anebo nahrajte svůj vlastní výtvor a naaranžujte ho na kšiltovku tak, jak chcete. Vytvořte si kšiltovku dle vlastních nápadů!

Malý, velký, nakloněný, vpravo, vlevo… Je to jenom na vás, jak si obrázek na kšiltovku nastavíte! Pár minutek tvořivé práce a na světě je čepice s vlastním potiskem. Už jenom objednat, vyplnit několik formalit a vyhlížet poslíčka! Kšiltovce s potiskem by totiž bylo na světě smutno, ona chce být na hlavě. Na vaší hlavě.

Tak honem, čeká tu spousta krásných kšiltovek – a všechny se „klepou“ na to, až je vyšperkujete svým vlastním návrhem potisku! Nenechte je dlouho vyhlížet, singles život se jim nebezpečně rychle zajídá… Navrhněte design a vytvořte si vlastní kšiltovku, která bude originální!