Trička pro zamilované páry

Podělit? S kým? Klidně s celým světem! Vždyť láska je ten nejkrásnější cit, kterého je člověk schopen. A je úplně jedno, jestli se za ruce drží muž a žena, žena a žena nebo muž a muž. Trička pro zamilované páry nedělají rozdíly!

Vždyť jak zpívá Lucie Bílá: „Láska je láska, když choděj kluci s klukama, holky s holkama…“ Na pohlaví prostě nesejde a ani na ročním období… i když únorový Valentýn a První máj jsou přeci jenom časem určeným výhradně zamilovaným.

Řadíte se mezi jedince s vášnivě bušícím srdcem? Máte na očích pověstné růžové brýle? Míhají se kolem vás červená srdce? Cítíte to příjemné šimrání motýlků v břiše? Výborně, vaše láska opravdu vzkvétá či již dokonce přímo kvete. Byla by škoda si ji nechat jenom pro sebe! Přijměte naši výzvu a pochlubte se všem – všem známým i náhodným! Šiřte svou lásku dál, nakažte tím krásným citem klidně celou ulici!

Dvě trička pro zamilované, dvě hrdličky

Nedává vám nadpis smysl? Hned to objasníme. Již výše jsme vás nabádali k odhalení svého citu na veřejnosti a nyní vám, snad po dostatečném motivování, ukážeme, jak na to. Je to totiž úplně jednoduché a vůbec k tomu nepotřebujete tlampač! Stačí hodit veškerou práci na oblečení pro zamilované.

Nerozumíte nám? Pak přidáváme vysvětlení: ukažte svou lásku prostřednictvím trička pro dva! Bavíte se nad vidinou sebe a svého protějšku v jednom společném tričku? My také, ale nebojte, takhle jsme to nemysleli. Trička pro zamilované páry jsou též párová – tedy dvojí!

I tričko s tričkem tvoří nerozlučný pár

Stejně jako k sobě pasujete vy dva, dva zamilovaní blázni, tak k sobě patří i trička pro zamilované páry. Jedno bez druhého by bylo jen běžným kouskem oděvu, ale když jsou u sebe, je to paráda! Hned se svět halí do růžovějšího odstínu. Jistě, jistě… Být neustále s tím druhým není vždy možné, chápeme. A i když trička pro zamilované páry vypadají nejlépe spolu, neztrácejí své kouzlo ani o samotě – když máte na sobě to své, víte, že po světě kráčí i to druhé.

Vidíte, i díky společnému oblečení pro zamilované páry nemůžete v žádném případě zapomenout na druhou půlku svého srdce. A to i v momentě, kdy se vám neodkladné povinnosti doslova sypou na hlavu. Díky pouhému pohledu na lásko-tričko ucítíte příjemný pocit vnitřního klidu – vždyť na žádný problém nejste sami, můžete se vždy spolehnout na nejdůležitější osobu svého života.

Ta trička pro zadané musíte mít!

S nimi to totiž bude klapat ještě víc a objem lásky se znásobí. Co tím myslíme? Trička pro dvojice si jednoduše zamilujete. Oba dva. A nebudete je chtít svléct. Vždyť jsou jako snubní prstýnky – doklad vaší lásky. A snubní prstýnky se jen tak nesundávají, ty musí být neustále při vás. Smějete se, že je to jako za starých časů a u primitivních kultur, kde si muži své partnerky označovali a značí? Princip společného „tričkování“ je sice velmi podobný, ale v našem případě naprosto bezbolestný, postihující oba zamilované bez rozdílu, a navíc ultra kreativní!

Když ta trička pro páry definitivně chcete

Tak není nic jednoduššího, než se pustit do práce. Vezměte si k ruce náš speciální editor a vrhněte se do tvoření vlastního potiskového designu.

Button_VlastniPotisk

No jistě! Trička si sice můžete koupit i se zamilovaným návrhem od nás, ale zrovna tak můžete zapojit druhou polovičku do „akce“ a strávit příjemný čas při navrhování vlastního potisku.

Potisku plného lásky – obrázkového i textového, vtipného i vážného, oznamujícího i… třeba přivlastňujícího – jen ať každý ví, komu ten druhý tak nějak patří! Aneb kdo dříve rezervuje, ten dříve miluje!

Nerozlučné páry? Jedině ty…

…které staví na kvalitních základech. Chce to cihly zalíbení, maltu pochopení, nějaký ten kyblík společných zájmů, plnou míchačku zábavy, lžíci vášně a pocit, že jeden bez druhého nemůže ani dýchat. Že jsou vaše základy naprosto stabilní? Skvělé! Pak se můžete pustit do detailů! No jistě, do maličkostí, jež však dohromady s kvalitním stavebním materiálem vytvoří nezničitelný celek. Takovou drobností je i již mnohokrát avizované oblečení pro zamilované. Jste zaláskovaný pár? Pak už na nic nečekejte a obohaťte svůj šatník o trička pro zamilované páry. A nebojte, u nás je pořídíte za pár korun – trička pro zamilované máme za láskyplné ceny. No prostě s láskou a levně!

5/5 - (1 vote)