Vybarvovací trička s potiskem, originální dárek pro děti i dospělé

Antistresová vybarvovací trička s potiskem – nový originální textil se zajímavými motivy pro děti, ale také pro dospělé. Fixy na textil zasíláme k tričku zdarma a vy si tak můžete vytvořit své originální vybarvené triko. Pánské i dámské trička všech velikostí skladem s rychlým dodáním. Vybarvovací tričko je originální dárek, který potěší děti i dospělé.

Móda přichází s novými nápady!

Vybarvovací trička s potiskem a fixy na textil

Schválně, kdy jste naposledy drželi v ruce pastelky a s vervou vybarvovali černobílé obrázky? Že je to dávno? Ale určitě vás to bavilo, nemáme pravdu? A, vidíte, máme a souhlasíme s vámi! Jak bylo nádherně, když jsme si bezstarostně čmárali po papíře všemi barvami… krásné vzpomínky na dětství. Pojďte je opět uvést do praxe – vždyť vybarvovat mohou i dospělí! Anebo zkuste potěšit blízkého člověka nečekaným vybarvovacím dárkem. Co takhle vybarvovací látkové tašky? Mno moment, máme na mysli ještě trochu něco jiného…

Na klasické omalovánky zapomeňte. O nich dneska řeč ani nebude, máme v nabídce něco mnohem lepšího – antistresová trička! Víme, měkké dárky jsou všeobecně vnímány jako něco nepříliš vítaného a ne zrovna originálního. Většina z nás si raději oblečení kupuje sama dle svého vlastního vkusu a z ponožko-svetrovo-tričkové nadílky příliš nejásá. Vždyť když už aspoň odpovídá velikost, nesedí zase střih, materiál i třeba barevnost. S velikostí budou patálie zřejmě vždycky, proto je jistotou krejčovský metr a pečlivé přeměřování, s barevností vám ale poradíme rádi! Jděte na to černobíle!

Vybarvování v novém: Potěší, zaujme, zabaví!

Novinka v našem sortimentu udělá radost jak náročnému kvalitáři, tak kreativní duši. Jedná se totiž o speciální vybarvovací trička s potiskem, zhotovená ze 100% bavlny a skvěle padnoucího střihu – ve variantách pro dámy i pro pány. Zajímavé motivy umožňují výběr toho nejvhodnějšího potisku pro budoucího obdarovaného – volit lze nejen dle preferencí, ale i dle složitosti motivu. Některé obrázky jsou totiž o něco záludnější, jiné trochu jednodušší. Proč mluvíme o záludnosti? Protože…

Antistresové tričko bílé nezůstane!

Byla by to ohromná chyba! Jak již bylo ostatně naznačeno, tričko je určené k vybarvení. Nosit se sice dá i ve své černobílé variantě a na těle bude i tak příjemné, ale pevně věříme, že ona jedinečná možnost si tričko vybarvit nezůstane bez využití! K antistreovému tričku ostatně přikládáme i šest barevných fixů na textil – voděodolných a stálobarevných. Obavy, že se hotový výtvor vypere, nejsou na místě!

Vybarvovací trička bodují!

Zapomeňte na všední dárky, nekupujte obyčejná trička, věnujte raději originální antistresové vybarvovací tričko! Garantujeme vám, že váš dárek jen tak někdo nepřekoná a co především – bude těšit obdarovaného ještě dlouhé hodiny plné relaxace. Samotné vybarvování totiž pomáhá uklidnit mysl a navozuje příjemnou vnitřní pohodu i radost. Vidíte? Vybarvovací tričko s potiskem jako dárek je nejen skvělým přírůstkem do šatníku, ale i perfektním prostředkem pro oddechnutí si od každodenních povinností. Takže hurá, do odpočinkového vybarvování!

vybarvovaci-tricka-sova-vlk-jelen

vybarvovaci-tricko-mandala

button-zobrazit-vše

4.7/5 - (3 votes)