Valentýnské dárky pro muže a ženy, zamilované a originální

Jen co uběhne pár týdnů v novém roce, už tu máme den zamilovaných, sv. Valentýn. Připravili jsme pro vás článek, který vám pomůže s výběrem romantických dárků pro svého miláčka. Valentýnské dárky pro muže i ženy mohou mít nejrůznější podoby, důležité však je, aby byly předávány s upřímnou láskou ze srdce. Možná jste Valentýna nikdy neslavili a máte raději český svátek prvního Máje. My jsme k datu 14. února zkusili zaujmout neutrální postoj z pohledu komerce i samotné lásky.

Sv. Valentýn je tu zas, přináší láskou prosycený čas. Už máte zamilovaný dárek?

Víte, kdy je svatého Valentýna? Pokud vás jako první napadlo datum 14. února, pak věřte, že jste se nezmýlili. Den završující druhý týden druhého měsíce je přesně oním slavným svátkem, pro který je typická záplava červených srdíček, zapálených svící a jiskřiček v očích. Zatímco jedni jej vítají s nadšením a pečlivě se na den s velkým “Vé” připravují, druzí jej zatracují: “Valentýn patří Americe, my máme první máj – lásky čas!” Samozřejmě souhlasíme, ale Valentýn… Valentýn si ponecháme i s prvním květnem – těch chvilek, kdy si na sebe zamilované páry najdou čas od rána do večera je poskrovnu. Zvláště po letech vztahu. Přestaňte také bojkotovat svátek všech zamilovaných a zkuste svému protějšku sehnat originální dárek k Valentýnu. Vsadíme se, že bude mile překvapen či překvapena. A za rok, za rok se stanou valentýnské dárky očekávanou radostí vás obou!

Obchody zacílily – v regálech se valentýnky vyrojily!

Od Vánoc uplynulo teprve pár týdnů a prázdné regály se znovu zaplnily – tentokrát vystřídaly vánoční tipy na potěšení blízkých právě dárky k Valentýnu. Červení se to všude jenom hemží – plyšová srdíčka, srdíčkové bonboniéry, srdíčkové čaje, do srdíčka srolované spodní prádlo…

Prodejci zamilované nešetří, respektive nechtějí, aby zamilovaní šetřili. Tu doporučují jako valentýnský dárek pro ženu roztomilý polštář, tu staví do cesty kbelík růží, za rohem zase číhá tlupa srdce svírajících medvědů. Ani “nenápadné” náměty na valentýnský dárek pro muže v marketech nechybí: srdíčkové bonbony, opět plyšový mišmaš a místo růží pár plechovek piv – pro jistotu těch, co mají alespoň červenou barvu. Občas se objeví i láhev růžového vína a kvantum svíček. Opravdu je tohle to nejoriginálnější překvapení, které může svatý Valentýn nabídnout?

Dárky pro miláčka s nápadem – Valentýn na jedničku s přehledem!

Valentýn jste se rozhodli slavit nebo jej slavíte už mnoho let, ale nabídka obchodů vás rok od roku znechucuje? My jí také nejsme nadšení. Po Ježíškově nadílce tak přichází další hlavolam – jak toho druhého potěšit, aby byl dárek osobní, vyjadřoval upřímný, hluboký cit, který k partnerovi chováte a zároveň nebyl kýčem, který na vás vykukuje zpoza každé výlohy? Nejeden zamilovaný dokonce na chvilku zatouží být zase single. No dobrá, tak černé to ještě není. Víte proč? Protože darovat originální valentýnský dárek není zase tak těžké. Stačí se odpoutat od nabídkových letáků a pustit se do pátrání po něčem zajímavějším. Že to stojí spoustu volného času? Stojí, a proto jsme tu my – my totiž víme, jak na nejlepší romantický dárek pro ženu nebo kde vzít inspiraci na nejdokonalejší valentýnské dárky pro NĚJ.

Valentýnské dárky vyrobené – to jsou ty pravé, ze srdce darované!

Nyní konec valentýnské omáčky a jdeme rovnou na věc. Jak již tušíte, je ideální, pokud se na výrobě dárku budete sami podílet. Vyrobený valentýnský dárek je totiž daleko osobnější záležitostí, než narychlo koupený pytlík srdíčkových bonbonů. Můžete zkusit slepit valentýnku, ale… nebylo by lepší takové tričko s potiskem? No jistě, že BYLO! Darovat tričko k Valentýnu, je zkrátka vynikající nápad – obzvlášť, když jej sami navrhnete. Nezdá se vám takový dárek dost dobrý? Pak věřte, že má řadu výhod:

  • tričko s vlastním potiskem je na 100 % originál
  • nemusí být jedno, vždyť i vy jste pár – pořiďte rovnou dvě s doplňujícím se motivem
  • společně dáte vědět světu, že máte oči jen jeden pro druhého
  • při vytváření dáte průchod vlastní kreativitě i humoru
  • valentýnské dárky pro kluka bývá těžké vymyslet – originál tričko tento problém vyřeší
  • potištěná trička vydrží roky – zažijí s vámi ještě několik Valentýnů
  • vytvoření je tak snadné – díky speciálnímu editoru
  • nezrujnují vaši kapsu – trička s potiskem jsou za skvělé ceny
  • stačí navrhnout a objednat – žádné fronty zamilovaných vás nemusí trápit

Tričko s potiskem? Dejte ho originálním způsobem!

Že se vám nechce pouštět do navrhování trička k Valentýnu o samotě? Naprosto vám rozumíme! Co takhle pro jednou zapomenout na kýčovitý srdíčkový papír a vyzkoušet krapet netradiční formu darování? Pak připravte valentýnku v podobě pozvánky – pozvánky na příjemné odpoledne či valentýnský večer strávený v láskyplné atmosféře při… při vytváření zamilovaných triček s potiskem!

No ano, přenechte trochu iniciativy i na protějšku a zapojte ho do výroby společného oblečení. Bavte se nad vytvářením legračních koláží z vlastních fotografií nebo z našich předpřipravených obrázků a nezapomeňte je okořenit i trefnými popisky. Zapomeňte na nudnou valentýnskou večeři a raději designujte společná valentýnská trička. I když, tu večeři si můžete dát později – ono při to navrhování potisku trochu vyhládne.

Zamilované dárky

Zobrazit všechna trička

Zamilované dárky pro kluky i dospělé muže nebo pro dívky i zralé ženy nemusí být těžkým oříškem. Stačí mít dobrý nápad. Trička s potiskem k Valentýnu nejsou dobrým nápadem. Ona jsou totiž přímo BOŽSKÝM nápadem! Potěší nejen ve své hotové formě, ale i ve fázi samotného procesu výroby. Jděte na dárky z lásky pro muže a pro ženy neotřele, darujte nápaditě potištěná trička, anebo rovnou zážitek v podobě romantického navrhování potisku triček ve vřelém objetí svého fantastického protějšku.

5/5 - (1 vote)